Başkan Şerifoğulları Personelleriyle Bayramlaştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez hizmet binasındaki birimleri gezerek, personellerle bayramlaştı.

Başkan Şerifoğulları Personelleriyle Bayramlaştı

Ramazan Bayramı'nda sahadaki personelleri görevi başında ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, bugünde ana binadaki birimleri tek tek gezerek personelleriyle sohbet ederek geçmiş bayramlarını kutladı.

Hizmet almak için belediyede bulunan vatandaşlarla da görüşen Başkan Şerifoğulları, vatandaşların taleplerini dinledi.

Elazığ Belediyesi ailesi olarak şehre hizmet etmekten onur duyduklarını belirten Başkan Şerifoğulları, göreve geldiği günden itibaren hayata geçirdiği bütün projeleri Elazığ Belediyesi çatısı altında hizmet veren personellerle birlikte başardıklarını aktardı.

ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRİMİZE DEĞER KATAN PROJELERİ HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ziyaretleri esnasında birim müdürlerinden devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Şerifoğulları, “Bizler söz verdiğimiz bütün vaatleri bir bir hayata geçirirken gücümüzü, sizlerle olan samimi muhabbetimizden ve birlikte gönül gönüle çalışma ruhumuzdan alıyoruz. Daha huzurlu ve iyi yaşanılabilir bir şehir olma yolunda ortaya koyduğumuz hedef ve ilkeler doğrultusunda altyapıdan üstyapıya, eğitimden ulaşıma bütün hizmetlerimizin başarılı olmasındaki en büyük pay çalışanlarımızındır. Şehrin yıllar süren problemlerini ve riskli konularını ele alıp çözmeye çalışmamızdaki en büyük gücü ve güveni de yine sizlerden alıyoruz. Bu şehrin çehresini, havasını, parklarını, yollarını, meydan ve otoparklarını sizlerle birlikte güzelleştiriyor, geleceğe sizlerle birlikte hazırlıyoruz. Depremin ardından zor günler geçirdiğimiz şu zaman diliminde, sadece Elazığ’a değil bütün çevre ve komşu illere koşarak hem vatandaşlarımıza hem de bu vatana olan hizmet sorumluluğunuzu ziyadesiyle ortaya koydunuz. Sizlerle birlikte çıktığım bu yolda daima yanımda olan personellerimin ben de her zaman kararlı bir şekilde arkasında olacağım. Sizlerin yarar ve menfaatine olan her hakkı bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada savunmaya devam edeceğim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER