Başkan Şerifoğulları Sarayatik Mahallesinde

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, geçtiğimiz gün Suriyeliler ile kavganın yaşandığını Sarayatik Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Birlikte yönetim anlayışı ilkesini önemsediklerini ve bu noktada vatandaşların görüşüne büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Şerifoğulları, gösterilen yoğun ilgiden ötürü esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.

Başkan Şerifoğulları Sarayatik Mahallesinde

Geçtiğimiz gün Sarayatik Mahallesi’nde Suriyeliler ile Elazığlı vatandaşlar arasında kavga çıkmış, kavga nedeniyle çevredeki dükkanların camları kırılmıştı.

Kavganın olduğu mahalleye çok sayıda polis sevk edilmiş ve

Kavgayı çıkaran Suriyeliler, Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gözaltına alınmıştı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Suriyelilerle kavganın yaşandığı Sarayatik Mahallesi'ne gitti…

Bu kapsamda Sarayatik Mahallesinde esnaf ziyareti de yapan Başkan Şerifoğulları, vatandaşlarla da sohbet etti.

ŞERİFOĞULLARI: ELİMİZDEN GELEN TÜM ÇABAYI GÖSTERİYORUZ

Sorun ve talepleri dinleyen Başkan Şerifoğulları, "Mahalle ziyaretlerimiz kapsamında bugün Sarayatik Mahallemizde muhtarlığımızı ziyaret ettik, ardından esnaf ve vatandaşlarımızla buluştuk. Birlikte yönetim anlayışımızın en önemli paydaşı vatandaşlarımız. Elazığ'ı hep birlikte yöneteceğimizi ilk günden itibaren dile getiriyoruz. Bu kapsamda her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onların görüş ve önerilerini dinliyoruz. Sorun ve talepleri dinleyerek çözüm için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın yönetime katılımını en üst seviyede sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Vatandaşlarımıza ilgilerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte diğer mahallelerimizde de esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Başkan Şerifoğulları esnaf ve vatandaş ziyaretinin ardından Sarayatik Mahallesi Muhtarı Aytaç Şahinoğlu’ndan geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylarla ilgili bilgi aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 1 yıl Önce

GÜZELİM SAKİN HUZURLU MEMLEKETİM ELAZIĞ ARTIK SURİYELİLERİN HER YERE YAYILMASINDAN SONRA BU ÖZELLİKLERİNİ KAYBETTİ. BAYRAMDA KÜLTÜR PARKTA VE FETHİ SEKİN MESİRE PARKINDA ELAZIĞLILARDAN ÇOK DAHA FAZLA SURİYELİLER VARDI. ÇOCUKLARIMIZI PARK ALANINA BIRAKMAKTAN ÇEKİNDİĞİMİZ BİR ORTAM VARDI. 35-40 YAŞLARINDAKİ SURİYELİLER PARK ALANLARINDA SALINCAKLARI HAYVAN GİBİ KULLANARAK HERKESİ RAHATSIZ EDECEK ŞEKİLDE DAVRANIYORLARDI. ZATEN ÇARŞI PAZAR MARKET ÖNLERİ TRAFİK IŞIKLARININ OLDUĞU HER YERDE DİLENİYORLAR. HEPSİ BELLİ BÖLGELERDE KADROLAŞMIŞ. KURAL YOK KANUN YOK HEPSİ İSTEĞİ YERE GİRİP ÇIKIYOR. ADI SANI KİMLİĞİ BELLİ OLMAYAN KİMSENİN HESAP SORMADIĞI KİŞİLER. VERGİ YOK HASTANE BEDAVA, KAÇAK ELEKTRİK KAÇAK SU KONTROLSÜZ HALDE DOLAŞMA. ALLAH ŞEHRİMİZİ VE ÜLKEMİZİ BUNLARDAN KURTARSIN. SADECE İHTİYACA MUHTAÇ KADIN ÇOCUK VE YAŞLILAR BELLİ BİR BÖLGEDE GÖZETİM ALTINA ALINMALI. DİĞER HEPSİ SINIRDA BULUNAN KAMPLARA GÖNDERİLMELİ.

SIRADAKİ HABER

banner7