Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi tarafından şehir genelinde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgi aldı.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Şahin Şerifoğulları ilk olarak Çayda Çıra-Şahinkaya Mahalleleri bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.

Şehrin trafik yoğunluğunu rahatlatacak olan 25 metre genişliğinde, 1.800 metre uzunluğundaki, 3 gidiş, 3 geliş toplam 6 şeritten oluşan Şahinkaya-Çaydaçıra Bağlantı Yolunda çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Şerifoğulları ardından Necmettin Erbakan Bulvarında devam eden yol genişletme ve kavşak düzenleme çalışmalarını inceledi.

Başkan Şerifoğulları incelemelerinin son durağında ise Kırklar Mahalle Muhtarı Necati Doğan ile birlikte Korgeneral Osman Erbaş Bulvarı 2. Etabı ile Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesinde devam eden çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları çalışmaları kapsamında daha sonra Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ile birlikte Kırklar, Sanayi, Salıbaba mahallelerinden geçen kanal çevresinde incelemelerde bulundu.

Yürütülen çalışmalarla üstü kapatılan 3 kilometrelik kanal çevresinde devam eden yol ve rekreasyon çalışmalarına ilişkin bilgi alan Başkan Şerifoğulları, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte şehrin doğu mahalleleri için yepyeni bir cazibe merkezi oluşturulacağını söyledi.

İncelemeleri sırasında çocuklarla da bir araya gelen Başkan Şerifoğulları,  çocukların gösterdiği yoğun ilgiye kayıtsız kalmayarak, hediyeleriyle minikleri sevindirdi.

ŞERİFOĞULLARI: YOĞUN BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Elazığ’ımızı güzelleştirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Şehir genelinde gerek yapmış olduğumuz tespitler gerek vatandaşlardan gelen talepler doğrulusunda yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Daha kaliteli ve daha yaşanabilir bir şehir için yol, kaldırım ve yeşil alan çalışmalarıyla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

Yıllardır çözüm beklenen kanal sorununun çözüme taşınmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, çalışmalar nedeniyle Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 2 hafta Önce

vizyon sorunu var, kaldırımlar gasp edilerek dükkanlara katılıyor. yollar genişletilmesi gerirken daraltılıyor. Elazığ da vizyon projelerin önü kesiliyor

Yol daraltma uzmanı başkan seçmişiz
Yol daraltma uzmanı başkan seçmişiz @... - 2 hafta Önce

4 eylüldeki meclis toplantısını açıp izleyin başkan 10 metre olan bir yolu 7 metre yapmak için resmen kendisini parçalıyor. Yırtınıyor, Allahtan mhp nin ilk kez bu şehrin menfaatine bir şey yapası tuttu da geçiremedi meclisten. Adamın zihniyeti bozuk yani elinden gelse şehirdeki tum yolları 1-2 metre yapar ... şehrin bu başkandan çekeceği var daha

:(
:( - 2 hafta Önce

Ya arkadaş bu Necmettin erbakan bulvarında gereksiz yere yolu daraltan kavşak nedir kaza olsun diye mi. Bu mesajı unutmayın 2 aya görüşürüz

Doğruya 6
Doğruya 6 - 2 hafta Önce

Kanal 23 çok mu tepki aldınız . Vekillerinizin reklamını yapmıyorsunuz. Bu devran böyle bitmez. Tarafsız olacaksınız.

Dursun Durmasın
Dursun Durmasın @Doğruya 6 - 2 hafta Önce

Vekiller Elazığ da değilki reklamını yapalar merak etme geldiklerinde düğün ziyaret haberlerine başlarlar. Zülfü geldi 10 günde köy köy gezip dert dinledi şimdi Ankarada da Bakanlık Bakanlık gezip dinlediği dertleri aktarıyor diyorlar tabiki şaka inanmadınız değil mi?

sdaş
sdaş - 2 hafta Önce

Başkan Bey, Allah'ını seversen her şeyden önce altı vıcık vıcık olan kaldırım taşlarını onarın.

SIRADAKİ HABER

banner103