Başkan Şerifoğulları: “Tedbiri asla elden bırakmayalım”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Kurban Bayramı'nın milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları: “Tedbiri asla elden bırakmayalım”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladı.

Başkan Şerifoğulları, mesajında şunları kaydetti:

“Kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu temsil eden bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kurban; Allah’a yakınlaşma, şükür ve teslimiyettir. Kurban, dayanışma ve paylaşmanın sembolüdür. Yaşadığımız pandemi süreci, dayanışma ve paylaşmanın toplum açısından önemini bir kez daha ortaya koymuştur. Bu süreçte daha güzel ve güçlü yarınlar için her zamankinden daha fazla bu güzel hasletlerimizi yaşatmamız gerekir.

“TEDBİRİ ASLA ELDEN BIRAKMAYALIM”

Şunu da unutmayalım ki tüm dünya ile birlikte ülke olarak salgınla mücadelemiz devam ediyor. Bayram sevincimize gölge düşmemesi için maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmeye devam edelim, tedbiri asla elden bırakmayalım. Pek çok güzel hasletin sağan aklaştığı Kurban Bayramı'nın kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde yaşamamıza vesile olmasını diliyorum. Başta vatan-millet uğruna can veren şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz olmak üzere tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Afet bölgesine cevap ver..
Afet bölgesine cevap ver.. - 2 yıl Önce

Şahinnnnnnnnnn

Satın Başkan
Satın Başkan - 2 yıl Önce

Geldiğinde ki gibi mütevazi değilsin. Verdiğn sözleri tutmuyorsun..Koltuk sizi de bozdu fsiarkındamısınız....Otur gece yatarken iç muhasebeni yap...Ya dua alacaksın ya da ahiretini sakatlayacaksın....Mülkün sahibi Allah tır...Bu kadar mal mülk hırsı niye.....Anlayan anlar anlamayanda kendi bilir..

Okan
Okan - 2 yıl Önce

Kendi gezilerinde maske bile takmıyor ayrıca milleti toplayıp konserler verdiyyor birde millete akıl veriyor

Tarık
Tarık - 2 yıl Önce

Mustafapaşa ve Abdullahpaşa seninle gurur duyuyor.

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Sürsürü Mustafa Cemiloğlu caddesini gezdimi sayın başkan resmen kentsel dönüşüm adına yapılan binalar bir facia cadde katlediliyor.

Basri
Basri - 2 yıl Önce

Dükkana katılan kaldırımlar kaldırımlara yapılan binalar nedir. Karayolları karşısında geride olan binaların ileri çekilmesi nedir? O alan araç parkı için ayrılacağına bina yaptırlıp binalar caddeye sokuluyor. Günaydın Fırını Sembol olmuştu yeni sembol Karayolları karşısı

Okan
Okan - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun gelen kendine rant sağlıyor mal varlığı araştırılsın kendi maskesiz geziyor ger yerde verdiği sözler nerde işsiz var yanına aldı

SIRADAKİ HABER

banner137