Başkan Şerifoğulları: Üzerimize Düşeni Yerine Getireceğiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, SMA hastası Barış bebeğin tedavisine destek olacağını açıkladı. Başkan Şerifoğulları, “Üzerimize düşeni yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Şerifoğulları: Üzerimize Düşeni Yerine Getireceğiz

SMA hastası Barış bebek hastanede tedavi bekliyor.

Ailesi dört bir yandan Barış bebeğin tedavisi için il yöneticileri ve iş insanlarına sesleniyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Barış bebeğin ve ailesinin seslenmesine karşılık kalmadı.

Başkan Şerifoğulları, SMA hastası Barış bebeğin tedavisine destek olacağını söyledi.

ŞERİFOĞULLARI: ÜZERİMİZE DÜŞENİ YERİNE GETİRECEĞİZ

Başkan Şahin Şerifoğulları, “Değerli hemşehrilerim; Barış’ın da her sağlıklı çocuk gibi gülmeye ve oynamaya hakkı var. Bu minik kardeşimizin bir an önce sağlığına kavuşabilmesi için tedavi sürecinde biz de üzerimize düşeni yerine getireceğiz” dedi.

Öte yandan MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver de Barış bebeğin Barış bebek için yardımda bulunacağını açıkladı.

IŞIKVER: BİZ DE KENDİ YAVRUMUZA SAHİP ÇIKALIM

Başkan Işıkver, “Değerli Elazığlılar. Ailesi Sivrice’de yaşayan ve daha önce bir evlatlarını daha kaybeden ailemizin SMA’lı yavruları Barış’ı kurtarma adına feryatlarına duyarsız kalmayalım. SMA Hastası bu yavrumuzun tedavisinin başlaması için gerekli miktar belki çok büyük, belki toplanması da çok zor ama Hz.İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali bizlerin de kayıtsız kalmaması gerektiğini ifade etmek maksadıyla bizlerde de bu kampanyaya iştirak etme ihtiyacı hasıl oldu. Ordu’da 3, Malatya’da 2 evladımız da aynı hastalıkla boğuşurken şehirleri sahip çıkarak tedavilerini başlatmıştı. Elazığ olarak biz de kendi yavrumuza sahip çıkalım bütün kurumlarımızdan hassasiyet bekliyoruz. Bu itibarla partimiz adına 10.000₺ bağışlıyor, melek yüzlü evladımızın bir an evvel sağlığına kavuşmasını Hak Teala’dan niyaz ediyoruz. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Selam ve dua ile” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109