Başkan Şerifoğulları’ndan Kanal Fırat Televizyonu’na Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kanal Fırat Medya gurubumuzu ziyaret ederek personellerin Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Kanal Fırat Televizyonu’na Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kanal Fırat Televizyonu’nunu ziyaret etti.

Kanal Fırat Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç, elazigsonhaber.com Haber Müdürü Furkan Dilaver ve Kanal Fırat personelleri tarafından karşılanan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal Fırat televizyonu bünyesindeki personellerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Elazığ için özverili çalışmalarından dolayı Kanal Fırat ekibini tebrik eden Başkan Şerifoğulları, başarıların devamını diledi.

Kanal Fırat Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç ise Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Ankara’da olduğunu belirtip selamlarını iletirken, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 12 ay Önce

Bizzat duyduğum olayı anlatayım, vatandaşın TOKİ kurası ile ilgili sorunu var nereye müracaat ediyorsa sonuç alamıyor. En so bir TV kanalına gidiyor: böyle bir sorunumuz var gelin basın olarak sesimizi duyurun diyiyor. Verilen cevap aynen şöyle: biz il başkanlığını karşımıza alamayız. Şimdi tabiki şerif efendi gazeteciler günlerini kutlayacak .

Söz verip tutmayandan
Söz verip tutmayandan - 12 ay Önce

Bir halt olmaz.

Rıfat ILGAZ
Rıfat ILGAZ - 12 ay Önce

Yalaka kanalda ne işi varmış başkan bey'in.

Kürşat
Kürşat - 12 ay Önce

Bir birizi üfeleyin durun bakam nolacak.herkesten özür dileyerek söylüyorum,bunlar bir birlerini zevke getirirken birşey yazacam çoluk çocuk okur terbiyem el veemedi yazmaya ama Allah görüyor herşeyi

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109