Başkan Şerifoğulları’ndan Ramazan Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları idrak edeceğimiz ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şerifoğulları mesajında, “Bu kutlu zaman dilimi, aynı sofrayı, aynı manevi hissiyatı paylaşarak, kardeşlik iklimini iliklerimize kadar hissetmemize vesile olacaktır”dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Ramazan Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, rahmet ve mağfiret ayı Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ŞERİFOĞULLARI: TÜM İNSANLIĞA KARDEŞLİK, BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM

Başkan Şerifoğulları, “Tüm İslam aleminin ve kıymetli hemşehrilerimin Ramazan’ı Şeriflerini tebrik ediyor, Ramazan ayının ülkemize, milletimize, İslam dünyası başta olmak üzere tüm insanlığa kardeşlik, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum" dedi.

ŞERİFOĞULLARI: KARDEŞLİK İKLİMİNİ İLİKLERİMİZE KADAR HİSSETMEMİZE VESİLE OLACAKTIR

Başkan Şahin Şerifoğulları mesajında, "Birlik-beraberlik, hoşgörü, muhabbet, bereket, dayanışma ve yardımlaşmanın vücut bulduğu, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu kutlu zaman dilimi, aynı sofrayı, aynı manevi hissiyatı paylaşarak, kardeşlik iklimini iliklerimize kadar hissetmemize vesile olacaktır. Tüm İslam aleminin ve kıymetli hemşehrilerimin Ramazan’ı Şeriflerini tebrik ediyor, Ramazan ayının ülkemize, milletimize, İslam dünyası başta olmak üzere tüm insanlığa kardeşlik, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum”diye kaydetti.

banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7