Başkan Işıkver, Milletvekili Adayı Olacak Mı? Sorusunu Yanıtladı!

Zeki Akbıyık’la Gündem programına konuğu olan MHP İl Başkanı Semih Işıkver, erken seçim olursa milletvekili adayı Olacak Mısınız Sorusuna bakın ne cevap verdi.

Başkan Işıkver, Milletvekili Adayı Olacak Mı? Sorusunu Yanıtladı!

Genel Yayın Yönetmenimiz ‘Zeki Akbıyık’la Gündem’ programının konuğu MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver oldu.

Program moderatörü Zeki Akbıyık’ın erken seçim olursa milletvekili adayı olacak mısınız sorusuna il başkanı Işıkver bakın ne cevap verdi.

IŞIKVER: BENİM İDEALİM MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE VE TÜRK DEVLETİNE HİZMET ETMEK

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, “Seçim 2023 yılında olacak bu kesin. Hem cumhurbaşkanımız hem de genel başkanımız net bir şekilde noktayı koydular. Türkiye’de erken seçim olmayacak. O belirli çevreler Türkiye’nin Afrin’de, Karabağ’da ne işi var? Diyenler nerede ne işi var? Karadeniz’de niye gaz arıyorlar? Diyen kesim yok kesin sonbaharda seçim olacak diyor. Yarın büyüklerimiz bana derlerse ki sen geç şurada şu görevi al oraya geçeriz orada oluruz. Benim kendi adıma hiçbir hesabım yok. Ama bu şu demek değildir ki yarın bir görev verirlerse kaçarım. Teşkilat başkanlığını yine isterim. Ama genel başkanımız bana oğlum geç evinde otur derse şeref duyarım bu partinin bir neferi olarak bir köşede dururum. Ben bugüne kadar elde ettiklerim bu görevin şerefi bana ve çocuklarıma da bir ömür boyu yeter. Ben bu noktadan sonra milletvekili olup maaşına mı bakacağım. Ben sadece hizmet ederim. Şahsi olarak istediğim hiçbir şey yok. Bir beklentimde yok. Bir hesabımda yok. Benim idealim Milliyetçi Hareket Partisine ve Türk devletine hizmet etmek. İnanın ben milletvekilliğini de il başkanlığından daha üst bir koltuk olarak değerlendirmiyorum. Belediye başkanlığını da değerlendirmiyorum. Bu şehirde Doktor Devlet Bahçelinin mührü benim elimdedir. Onun temsilcisiyim onun vekiliyim. Bu şeref bana da benden sonrakilere de bir ömür boyu yeter” diye kaydetti.

Önümüzdeki ilk seçimde Elazığ’ın kaderine de değinen Başkan Işıkver, seçimlerde MHP’nin birinci geleceğini söyledi.

IŞIKVER: KURMUŞ OLDUĞUMUZ BAĞLAR 100 YILLIK BAĞLAR

Başkan Işıkver, “ Kesinlikle MHP birinci parti olur. Burada belki biz medya enstrümanlarını çok iyi kullanamıyoruz. Bu şehirde belki bizim her söylediğimiz olay olmuyor. Biz daha çok tribüne oynamak yerine tabanla kucaklaşmayı ve bütünleşmeyi tercih ediyoruz. Biz bu şehrin tabanından da tabanından geldik. Bizim kurmuş olduğumuz bağlar 100 yıllık bağlar” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 2 yıl Önce

İlk seçimde AKP ile birlikte sandıka gömleceksiniz küçük ortaklığın bedeli olacak

Zaza
Zaza @Ahmet çavuş - 2 yıl Önce

Gürsel bey silip götürecek merak etmeyin bu kez kimi aday çıkarırsanız çıkarın görünen köy kılavuz istemez

ABC
ABC @Ahmet çavuş - 2 yıl Önce

Haberi görünce YouTube'yi açtım. MHP'nin birkaç yıl önceki tavrını ve söylemlerini izlerken bir yandan da bu haberi okudum. Çok iyi oluyor arkadaşlar, size de tavsiye ederim.

Melek
Melek - 2 yıl Önce

Tek derdi Gürsel Erol un varlığı sürekli laf vurup duruyor

Elazığ
Elazığ @Melek - 2 yıl Önce

Ne muhalefet partisi olabilirler ne de iktidar Geçmişte Ecevit Sonra Sezer'i şimdide Akpartiyi destekliyorlar. Bu parti tabela partisi olur

Gakko23
Gakko23 - 2 yıl Önce

Muhalafet desen değil iktidar hiç değil. Ancak vatan millet Sakarya. Milleti kandırıp siyaset yapın. Ne adayı olacakmış ağaları varken bunlara kim oy versin.

Begg
Begg @Gakko23 - 2 yıl Önce

Nihat Bey, çok haklısınız. Bahsettiğiniz konulara ek olarak bir sürü konu daha var. MHP'nin mecliste "ret" verdiği önergelere bakmak bile yeterli aslında.

Nihat
Nihat @Gakko23 - 2 yıl Önce

Andımız kaldırılır gıkı çıkmaz. Çin zulmüne gıkı çıkmaz Atatürk heryerden silinir sesi çıkmaz sorsan milliyetçiler

mert can
mert can - 2 yıl Önce

doğru söylüyorsunda tetiş yapı adı altında il özel idareden götürdüklerin ne olacak

Hesap
Hesap - 2 yıl Önce

İçe başka dışa başka....siyaset bu....

Daha ne kaldi
Daha ne kaldi - 2 yıl Önce

Daha alacak ne kaldı ki yok ben hizmet edeyim biz de yedik tetis yapı hizmetleri yaptı doğru

Vekil çıkaramaz
Vekil çıkaramaz - 2 yıl Önce

MHP Elazığ dan vekil çıkaramaz sadece Elazığ değil ülke genelinde sabun gibi eriyor

Şahap
Şahap @Vekil çıkaramaz - 2 yıl Önce

Bu Parti her iktidar ortağı olduğunda ülke ekonomik krize düşmüş 2001 krizi şimdide bugünkü ekonomik kriz

Savaş
Savaş - 2 yıl Önce

He He olursun bekle alırsın 5.000 oy ve Akp ile birlikte sandığa gömüleceksiniz hiç kurtuluşunuz yok bu defa artık yeter bıktık usandık sizlerden ..saltanatı lüksü parayı ve zevki sefayı sürün milleti de patates soğana mahkum edin ...mübarek Ramazan ayı RABBİM sizleri cehennemine bile almasın inşAllah.


SIRADAKİ HABER

banner137