Başkan Işıkver: Yeniden Yüz Yüze Eğitime Başlamanın Heyecanını ve Mutluluğunu Yaşıyoruz

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, yüz yüze eğitimin başlamasıyla ilgili açıklama yaparak, “ Geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Işıkver: Yeniden Yüz Yüze Eğitime Başlamanın Heyecanını ve Mutluluğunu Yaşıyoruz

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı yüz yüze eğitimin başlamasıyla ilgili açıklama yaptı.

IŞIKVER: YENİDEN YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAMANIN HEYECANINI VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver yaptığı açıklamada, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılı Mart ayı itibariyle online eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitim-Öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. Pandemi ile mücadelede dünyaya örnek olan mücadelemizin sekteye uğramaması ve öğrencilerimizin yeniden yüz yüze eğitimden uzak kalmamaları için belirlenen Covid-19 tedbirlerine uymak bizim için hayati öneme sahiptir. Maske, mesafe ve hijyen konusundaki kurallara riayet ederek, sırası gelen vatandaşlarımız ve evlatlarımızın aşılarını zamanında olmaları ülkemizin salgınla mücadelesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınıflarda en az
Sınıflarda en az - 1 hafta Önce

45 çocuk var ..
bu nasıl işşşş
Allah belanızı vere sizin
Yaptığız işin aq

Yusuf
Yusuf - 1 hafta Önce

Elazığ’a gölge etmeyin faydanız ! sizin olsun...

SIRADAKİ HABER

banner103