Başkan Toraman, Sürücüleri Uyardı

Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, rahat ve güvenli bir ulaşım için araç sahiplerini, kış lastiksiz trafiğe çıkmamaları konusunda uyardı.

Başkan Toraman, Sürücüleri Uyardı

Elazığ’da etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanmaması, trafik kazalarının önüne geçilmesi amacıyla Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, sürücülere uyarılarda bulundu.

TORAMAN: ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ

Başkan Şevket Toraman, “Belediyemiz de sağ olsun ana arterlerde güzel bir çalışma düzenledi. Öyle tahmin ediyorum bir sıkıntı yaşanmadı bu zamana kadar, bu zamandan sonra da yaşanmaz. Ben buradan yine temsil ettiğim esnafıma ayriyeten şehir içinde toplu taşıma yapan minibüsçü ve taksici esnaflarıma buradan sesleniyorum. Vatandaşlarımıza en güzel vermeleri için ellerinden geleni yapsınlar, gayret göstersinler. Bunlar bizim en iyi nimetimiz, ekmeğimiz. Bir insan ekmeğini tepmez inşallah. Onlar da o ekmeğinin sahibi oluyor diye bende canı gönülden inanıyorum. Tabi ki kış şartları en büyük hasret duyduğumuz bir kar yağdı. Yıllarca kar görmemişti. Geçmişte ben herhalde 15 yıldan evvel böyle bir kar hatırlıyorum bir de bugün böyle bir kar yağdı. İnşallah da yağar, yağış devam eder. Ama tabi ki bizde burada hizmet alanında durmayacağız, vatandaşları mağdur etmeyeceğiz. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

TORAMAN: KAR LASTİĞİ TAKMADAN TRAFİĞE ÇIKMAYALIM

Araç sahiplerine seslenen Toraman, “Özel araçlardan trafiğe çıkacak arkadaşlarımız ne olursa olsun kar lastiği takmadan bu süreçte araçlarını trafiğe çıkarmamaları için biraz gayret göstersinler. Hem kendileri için zarar hem vatandaş için zarar. Vatandaşlar ayrıca zarar görüyor. Kazalara sebebiyet verdiği zaman 15-20 tane araca zarar verir diye düşünüyoruz. Buradan tekrardan temsil ettiğim esnaflarıma Elazığ vatandaşına saygı ve hürmetlerimi sunuyorum Kıştan şikayetçi olmayalım. Güzel bir kar yağdı. İnşallah devam eder. Bolluk, bereketlilik olur. Ama tabi ki biraz da zorlukları olacak, o zorluklara da katlanacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memleketin Durumu
Memleketin Durumu - 4 ay Önce

Seçtiğiniz yöneticilerin kapasitesi, konuşması, eğitim durumu, ortaya koyduğu eser ya da hizmetler o toplumun genel yapısını gösteririr.

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117