Başkan Ulaş’tan Vali Yırık’a Teşekkür

Elazığ Valisi Erkaya Yırık esnafların isteğine duyarsız kalmadı.

Başkan Ulaş’tan Vali Yırık’a Teşekkür

Elazığ Valiliği eski binası çevresinde bulunan bariyerler dolayısıyla vatandaşlar Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya ulaşımında sıkıntı yaşıyordu.

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, esnafların, eski valilik önünde bulunan bariyerler arasında Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya bariyerlerden geçiş koridoru oluşturulması isteğini Vali Erkaya Yırık’a iletti.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık talimatıyla eski valilik binası önünde bulunan bariyerlerden Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya geçiş koridoru oluşturuldu.

“VALİMİZ TALEPLERİMİZE DUYARSIZ KALMADI”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Taleplerinin hemen çözüme kavuştuğu için Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür ederek “Valilik eski binası önünde bulunan bariyerler nedeniyle vatandaşların Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya ulaşmakta zorluk çekiyordu. Esnaflarımızın taleplerini sayın valimize ilettik talebimiz hemen çözüme kavuştu” dedi.

Başkan Ulaş; “Pandemi sürecinde vatandaşlarımızın eski valilik önünde oturmaması için yetkililerimiz tarafından biriyeler bırakılmıştı. Ama bariyerler nedeniyle vatandaşlarımız Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya ulaşmakta sıkıntı yaşıyordu. Esnaflarımız, bizlerden valilik önünde bulunan bariyerler arasında geçiş koridoru oluşturulmasını istedi. Bizlerde sayın Valimiz Erkaya Yırık’la görüştük. Valimiz hemen gerekli talimatları vererek eski valilik binamız önünde geçiş koridoru oluşturuldu. Ben sayın Valimize teşekkür ediyorum. Esnaflarımızın taleplerine duyarsız kalmadığı için Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya binlerce kişi günlük olarak ziyaret ediyor. Açılan koridorla Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya vatandaşlarımız rahatlıkla ulaşabilecek. Esnaflarımız her zaman en güzel hizmete layık. Hizmeti yapanlardan Allah razı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 11:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
.
. - 3 yıl Önce

bu ulaş niye sürekli haberlere çıkıyor sanki bi icrati varmiş gibi neyin reklamını yapıyor. sıfır bi insan kendi sektörü dişinda benim iş yerimde aliş veriş yaptıgında çıkardıgı reziliği biliyor ve kendisini şaşkınlıkla elazıg haberlerinde okuyoz yazık

.
. @. - 3 yıl Önce

Esnaf Başkanı Cemil Erdemdir Bunlar başkancılım heveslisi eski sekteterlerdir bunlara ihtiyacı yoktur elazığın!

Hacı Demir
Hacı Demir - 3 yıl Önce

Gerçekten soruyorum siz bu hanerleri okuyan elazığlıyı aptal mı sanıyosunuz.. Bu şahıs’a BAŞKAN ulaş valiye teşekkür yav kardeşim neyin başkanı neyin ne icraatı var ne yapmış kim fotoğraf çektirip atmak için yalakalı

Samet Uz
Samet Uz - 3 yıl Önce

Ne başkanı neyin başkanı soruyorum.. sırf resim çektirmek için yalakalık edip milleti zorla davet eden bi adam! Başkanmış eski tezgahtarı parlatmayın kardeşim

.
. @Samet Uz - 3 yıl Önce

Katılıyorum. Aynen

Ahmet İlhan
Ahmet İlhan @Samet Uz - 3 yıl Önce

Haklısın kardeş, alakası yok sırf millete poz olsun diye Bunun gibi gereksiz çok oda başkanı var Büyük sektörleri anlarımda tuhafiyeci nedir ya :)))

Yusuf Ayden
Yusuf Ayden - 3 yıl Önce

Esnafın hakkını esnaf odası başkanı sorsun valiye teşekkür etsin!! Valide bilmiyor bu kim diye gitmiş bu adamı gündeme getirmeyin. Herkes bunu tanıyor yapışkan bi adam resim çekip atmak derdi birde başkan diyip gaz vermeyin kardeşim

SIRADAKİ HABER

banner137