Başkan Yanılmaz'dan, Elazığ Ticaret Borsasına Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a ziyarette bulundu.

Başkan Yanılmaz'dan, Elazığ Ticaret Borsasına Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı makamında ziyaret etti.

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ yaptığı konuşmada, Elazığ Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek bu çalışmalarından dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkür etti. Hayvan pazarlarının olduğu yerlerde saman pazarlarının da olması gerektiğine vurgu yapan Ticaret Odası Başkanı Dumandağ, Başkan Yanılmaz’dan bu konuyla ilgili gerekli destekleri beklediklerini ifade etti.

“TÜRKİYE DAHA GÜÇLÜ BİR HÜKÜMET ANLAYIŞI İLE İDARE EDİLECEK”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise 16 Nisan Halk oylamasında ülkesinin, milletinin ve bayrağının yanında olduğunu bir kez daha gösteren Elazığ halkına teşekkür ederek referanduma göstermiş olduğu ilgi, alaka ve desteğin onur verici olduğunu belirtti.

Başkan Yanılmaz, Mehmet Ali Dumandağ’ın Samancılar pazarı ile ilgili taleplerine olumlu baktıklarını belirterek, “Ticaret Borsası ile birçok çalışmamız olacak. Samancılar pazarının kurulması gerçekten önemli, doğru olan da hayvan pazarının yanında bir de Samancılar pazarının olmasıdır. Canlı hayvancılık ticareti ile yakından ilgili olan bütün unsurların bir yerde toplanması gerekiyor. Onun için Samancılar pazarının kurulması ile ilgili yapılacak olan projede belediye olarak üstümüze düşen ne varsa fazlasıyla yerine getireceğiz" dedi.

“45 YILDIR DOKUNULMAYAN BÖLGE ”

Elazığ Belediyesi'nin yaklaşık on gündür Çarşı Mahallesi'nde çalışmalarını hızla sürdürdüğünü,  45 yıldır dokunulmayan Çarşı Mahallesinde akşam namazından sonra insanların gelmediği bir merkezi yer olduğunu ifade eden Başkan Yanılmaz,  bu alandaki yapılanmadan sonra Çarşı Mahallesi’nin kavuşacağı yeni yüz ile daha ferah, daha düzenli ve temiz bir görünüm alacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103