BAŞKAN YANILMAZ’DAN AK PARTİ KADIN KOLLARI TEŞKİLATINA ZİYARET

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Eşi Nebahat Yanılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN AK PARTİ KADIN KOLLARI TEŞKİLATINA ZİYARET

Ziyarette konuşan AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, anlamlı ziyaretleri dolayısıyla şahsı ve yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Yanılmaz’a teşekkür etti.

BAŞKAN YANILMAZ: “GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ ÜLKE DEMEKTİR”

AK Parti kadın kolları teşkilatının dünyanın en büyük kadın teşkilatı olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, ülke teminatının en büyük öznesinin kadınlar olduğunu söyledi.

Ülkemizin yurt içi ve yurt dışında verdiği milli mücadelelerde kadınların daima ön safta yer aldığını ifade eden Başkan Yanılmaz açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “AK Parti teşkilatı, tavrını ve tutumunu adaletten, demokrasiden, birlik ve beraberlikten yana koymuş güçlü bir teşkilattır. Kadınlar ailenin ve dolayısıyla toplumun en temel taşıdır. Güçlü kadın güçlü aile demek ve güçlü aile de güçlü ülke demektir. Bu açıdan bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109