Başkan Yıldırım: 3 Kasım’da Türkiye’nin Önünde Yeni Bir Ak Sayfa Açıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin iktidara gelişinin 20. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yıldırım, “AK Parti, millete hizmet yolunda büyüyerek Dünya’nın en ücra köşelerine kadar uzanmış bir davanın adıdır” dedi.

Başkan Yıldırım: 3 Kasım’da Türkiye’nin Önünde Yeni Bir Ak Sayfa Açıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin iktidara gelişinin 20. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

YILDIRIM: DEĞİŞİMİN GELİŞİMİN VE KALKINMANIN MİLADI OLDU

Başkan Yıldırım, millete hizmet yolunda 20 yılı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Her şey Türkiye için diyerek bir kutlu yola baş koymuş, millete hizmet yolunda büyüyerek Dünya’nın en ücra köşelerine kadar uzanmış bir davanın adı olan AK Parti, yatırımlarla birlikte hak ve özgürlüklerde Türkiye’yi dünyanın parmakla gösterilen ülkelerinden birisi haline getirdi. 3 Kasım 2002, değişimin gelişimin ve kalkınmanın miladı oldu. 3 Kasım’da Türkiye’nin önünde yeni bir AK sayfa açıldı. 20 yıllık iktidarı boyunca AK Parti birçok badire atlattı ama hamd olsun hizmetler hiçbir zaman aksamadı. Güçlü bir liderin bir millet için ne kadar önemli olduğunu son 20 yılda net bir şekilde gördük. İnşallah liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Milletle beraber yürüdüğümüz müddetçe AK Parti’yi hizmet aşkından koparmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Bu duygularla iktidara gelişimizin 20. yılını kutluyor, tüm vatandaşlarımıza en kalbi selamlarımı iletiyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109