Başkan Yıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Derin bir manevi iklimi, huzur ve kardeşlik ortamını idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin burukta olsa heyecanı içerisindeyiz. Bu Ramazan Bayramını, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle bayram ziyaretlerini gerçekleştirememenin, sevdiklerimizle bayramlaşıp büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpememenin burukluğu içerisinde idrak edeceğiz.

“ŞU AN KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT ZAMANI”

İnanıyorum ki bu zor günleri gösterdiğiniz gayret ve sabırla, dayanışma içinde hep birlikte geride bırakacağız. Fakat şu an kontrollü sosyal hayat zamanı. Şimdi maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet etme zamanı. O nedenle riski en aza indirmek için tedbirli ve temkinli davranmaya devam edelim.

“BU BAYRAMIN TÜM İNSANLIĞA SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Bu mübarek günlerde Filistinli kardeşlerimize ve Mescid-i Aksa’ya saldıran vahşi ve siyonist İsrail’i lanetleyerek, dualarımızın Müslüman kardeşlerimizle olduğunu belirterek, şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak, değerli Elazığlı hemşehrilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu bayramın tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103