Başkan Yılmaz: “Ayağa kalkmamız için birlikte hareket etmemiz şart”

ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, 24 Ocak depremi ve ardından yaşanan pandemi süreciyle Elazığ’daki esnafların ciddi zorluklar yaşadığına dikkat çekerek; “Her iki durum da şehrimizin ekonomisini olumsuz etkiledi. Yeniden ayağa kalkıp ekonomik olarak istediğimiz seviyeye gelebilmemiz için ortak hareket edilmesi gerektiği kanaatindeyim” dedi.

Başkan Yılmaz: “Ayağa kalkmamız için birlikte hareket etmemiz şart”

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret etti.

YILMAZ: ÇALIŞMALARA HIZLA BAŞLADIK

Ziyarette bir değerlendirme yapan ASRİAD Başkanı Yılmaz, göreve geldikleri günden itibaren Elazığ’ın ekonomik sorunlarının çözümüyle ilgili her türlü çalışmanın içerisinde yer almaya gayret gösterdiklerini belirterek; “Bilindiği üzere genel merkezimiz tarafından derneğimizin Elazığ Şube başkanlığına getirilmemizin ardından çalışmalara hızla başladık. Çeşitli ziyaretlerde bulunarak hem faaliyetlerimizi anlatıyoruz hem de ekonomide yaşanan bu zorlu süreçle ilgili fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bugün de şehrimizin lokomotif kuruluşlarından olan Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ederek kıymetli başkanımız Asilhan Arslan beyle bir araya geldik. Kendisine bizleri ağırlamalarından ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YILMAZ: ŞEHRİMİZDE EKONOMİK SIKINTILARA NEDEN OLDU

Elazığ’ın hem deprem hem de pandemi sürecinde ekonomik olarak zor günler geçirdiğini anımsatan Yılmaz; “Malum olduğu üzere 24 Ocak’ta büyük bir deprem yaşadık. Ardından tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci maalesef hem ülkemizde hem de şehrimizde ekonomik sıkıntılara neden oldu. Yaşanan bu olumsuz durumu olumluya dönüştürebilmemiz için şehrimizin tüm paydaşlarının ortak hareket etmesi gerekiyor. Birlikte hareket edersek sorunların daha hızlı ve daha etkin çözüleceğine yürekten inanıyorum. Bizleri kabul eden Asilhan başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyor, ASRİAD olarak yapılacak tüm çalışmalarda aktif rol alacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan da, ASRİAD’ın Elazığ için önemli bir ekonomi derneği olduğuna vurgu yaptı.

Ziyaretin sonunda Başkan Yılmaz tarafından Arslan’a günün anısına bir hediye verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ARZU ATICI
ARZU ATICI - 2 yıl Önce

İLKOKUL SONRASI GENÇLERİ EĞİP ,ÜRETİP , ÜRÜNÜ SATMAYI ÖĞRETECEK EĞİTİM VERMELİ. O YAŞTA PARAYI KAZANAN KİŞİ KOLAY KİŞİ BATMAZ. PARA DÜŞKÜNÜ KİŞİLER TİCARETTE FARK ATMASI GEREK.

ARZU ATICI
ARZU ATICI - 2 yıl Önce

1999--2016 ARASI KAHPE PEZEVENK SEÇME SINAVINA GİRMEK İSTEDİM. AVCUMU YALATTILAR. MALATYADA . 4,5 TİCARET YAPTIM BATIRDIK. TİCARET İŞİM DEĞİL DEDİK MEMUR OLAK DEDİK ACVUÇ YALADIK. BİRDE FETO PİÇİ YAPTI YENİ ŞAFAK SİT. MALATYA . DÜŞMAN NE Kİ. ERMENİSTANDAN BETER BUNLAR.DAHA NE İŞLERE GİRDİK BİLMEME.

ARZU ATICI .
ARZU ATICI . - 2 yıl Önce

EV ,ARABA ÖZEL OKUL VE ÜN, BELEŞ MALATYA DA . GÖRÜNTÜ KARŞILIĞI.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109