Başkan Yılmaz: Beldemizin Gelişimi İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, beldenin gelişimi ve değişimi adına bundan sonra da aynı tempoda çalışacaklarını ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden bugüne birçok çalışmayı belde sakinlerimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz: Beldemizin Gelişimi İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, beldenin gelişimi ve değişimi için çalıştıklarını kaydetti.

Yurtbaşı Beldesi girişinden çıkışına kadar tüm yolları sıcak asfaltla döşediklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “belde sakinlerinin rahat bir şekilde seyretmelerine olanak sağlandı.  Organize Sanayi Bölgesi girişinden itibaren başlanan yol çalışmaları beldenin tüm cadde ve sokaklarında da devam etti. Yurtbaşı Beldesinin cadde ve sokakları ise parkelerle süslenirken modern bir belde görünüme kavuştu” dedi.

Büyük projeleri arasında yer alan belediye hizmet binasının belde sakinleri tarafından çok beğenildiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Tüm birimlerin bir arada olduğu modern belediye hizmet binasında tüm ayrıntılar düşünüldü. Aynı zamanda makine ekipmanı için de belediye hizmet binası arkasında modern bir garaj inşa edilerek hizmete sunuldu. Belediye hizmet binasının modern ve estetik yapısı belde sakinlerinin büyük beğenisini kazandı.

Makine parkına yeni araçlar ilave edildi. Bu kapsamda otobüs, iş makineleri, traktörler, kamyonlar ve hizmet araçları makine parkına dahil edildi. Yurtbaşı Belediyesi makine parkı geniş filosuyla hizmetlerini sürdürürken aynı zamanda belde sakinlerinin sorunlarına da katkı sağlıyor. Alt yapı ve üst yapı hizmetlerinin yanı sıra yaz aylarında belde sakinlerinin dinlence alanları da unutulmadı. Bu kapsamda iki yeni park belediye tarafından hizmete sunuldu. Çocuklar için de oyun alanlarının olduğu parklar belde sakinlerinin beğenisini kazandı” ifadelerine yer verdi.

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, beldenin gelişimi ve değişimi adına bundan sonra da aynı tempoda çalışacaklarını ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden bugüne birçok çalışmayı belde sakinlerimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yol medeniyettir düsturundan hareketle öncelikle beldemizin girişinden çıkışına kadar tüm yollarda asfalt çalışmalarını gerçekleştirdik. Beldemizin cadde ve sokaklarını parkelerle süsleyerek kaldırım ve tretuar çalışmalarını gerçekleştirdik. Yurtbaşı Beldemizin modern bir görünüme kavuşması adına ekibimizle birlikte gece gündüz demeden mesai yaptık. Gençlerimiz için de spor kompleksi inşa ederek sportif faaliyetlerini yapmalarına olanak sağladık. Tabi belediyecilik hizmetlerinin olmazsa olmazı olan Sosyal Belediyecilik alanında da birçok çalışma yaptık. 6 yıl boyunca hemşehrilerimizin mutluluğu adına yılmadan, usanmadan çalışıyoruz. Bundan sonra da ‘Durmak yok, yola devam diyor’ bizlere her konuda destek olan değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137