Başkan Yılmaz Huzurevi Sakinlerini Ağırladı

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Gazi Huzurevi sakinlerini ağırlayarak onlarla bir araya geldi.

Başkan Yılmaz Huzurevi Sakinlerini Ağırladı

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Gazi Huzurevi sakinlerini beldede ağırlayarak kendileriyle vakit geçirdi.

Ramazan Bayramı’nda Gazi Huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek kendilerini Yurtbaşı Beldesi’nde ağırlama sözü veren Başkan Yılmaz, misafirlerini Hipodromda gezdirerek tek tek ilgilendi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz’ın misafirperverliği karşısında duygusal anlar yaşayan huzurevi sakinleri Başkan Yılmaz’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Hipodromda Atla Terapi Merkezi’ni gezen huzurevi sakinleri burada uzun uzun atlarla fotoğraf çektirip merkez hakkında ilgililerden bilgi aldılar.

BAŞKAN YILMAZ: BÜYÜKLERİMİZE HÜRMETİMİZ SONSUZ

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz ise her fırsatta eli öpülesi büyüklerle bir araya geldiğini kaydederek, “Değerli büyüklerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Elbette hepimiz bir gün bu yaşlara gelecek ve bizlerde küçüklerden aynı ilgiyi göstermelerini bekleyeceğiz. Büyüklerimize hürmet bizim inancımızın gereğidir. Bugün kendileriyle güzel bir zaman geçirdik. Önce Yurtbaşı Hipodromu’na giderek orada At’la Terapi Merkezi’ni gezdik daha sonra hipodrom içerisinde bulunan yeşil alanda büyüklerimizle sohbet ettik. Daha sonra değerli büyüklerimizle öğle yemeğinde bir araya gelerek burada da yaşama dair muhabbetimizi sürdürdük. Bu duygu ve düşüncelerle gezimize katılan kıymetli büyüklerimizin ellerinden öpüyor, Yüce Allah’tan kendilerine sağlık ve sıhhat dolu ömürler diliyorum” dedi.

Elazığ Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Sait Çeçen ise böylesi güzel organizasyondan dolayı Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz ile emeği geçenlere teşekkür etti. Çeçen, amaçlarının Gazi Huzurevi sakinleriyle yaz aylarında güzel vakit geçirmek olduğunu söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137