Başkan Yılmaz: Kazanan Yeni Mahalle Olsun

Yeni Mahalle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Yeni Mahalle’nin tanınan Ayhan Yılmaz Yeni Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Başkan Yılmaz: Kazanan Yeni Mahalle Olsun

Mahalli idare seçimlerine yaklaşık bir yılı aşkın süre olmasına rağmen adaylığını açıklayan Ayhan Yılmaz, adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

YILMAZ: ADAYLIĞIMI SEÇİME UZUN BİR ZAMAN KALA, ŞİMDİDEN AÇIKLADIM

Yeni Mahalle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Ayhan Yılmaz, “Yeni Mahalle Muhtar adaylığına ilişkin yaptığı açıklamaları şöyle sürdürdü; “Elazığ’ın güzide mahallesi olan, Yeni Mahalle muhtarlığına şimdiden aday olduğumu açıklıyorum. Gerek sosyal medya aracılığıyla gerek siz değerli basın mensupları sayesinde kamuoyuna adaylığımı bugün ilân etmiş bulunmaktayım. Mahalli idare seçimlerine kalan günler içerisinde mahallemizin sıkıntılarıyla bir bir ilgilenip muhtarlık seçimini Allah'ın izniyle, mahallelimizin güzide sakinlerinin destekleriyle kazanacağız. Mahallemizin en güzel şekilde hizmet alabilmesi için ilimiz yöneticilerine karşı mahallemizi temsil edeceğimizi, mahalle sakinlerimizin dertleriyle dertleneceğimizi ve her zaman yanlarında olacağımı mahalle sakinlerimize genişçe anlatmak için adaylığımı seçime uzun bir zaman kala, şimdiden açıkladım” ifadelerini kullandı.

YILMAZ: GEÇEN DÖNEM AZ FARKLA KAYBETTİK, BU DÖNEM KAZANAN YENİ MAHALLE OLSUN

Geçen seçimde Yeni Mahalle Muhtar adaylığına tâlip olduğunu fakat az bir fark ile Muhtarlık yarışını kaybettiğini dile getiren YILMAZ, “Bu dönem kazanan Yeni Mahalle olsun” diyerek açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Önceki dönem mahalli idareler seçiminde az farkla kaybettiğimiz Yeni Mahalle muhtarlık seçimini bu kez kazanmak için durmadan, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, gezmedik bir mahalle sakini bırakmayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalışmalarımız aşama aşama olacaktır. İlk aşamada duyurduğumuz adaylığımıza mahalle sakinlerimizin, büyüklerimizin, her kulvarda benim için çok değerli olan genç kardeşlerimizin büyük ilgisi bizleri baş koyduğumuz bu yolda daha da cesaretlendirdi. Merkezi ve bayağı büyük olan seçmen nüfusuyla adeta ilimiz seçimlerine büyük etkisi olan mahallemizin dahada ileri seviyede hizmet alabilmesi için çok çalışmamız gerektiği bilincindeyiz. Herşey mahallemiz için her şey mahallelimiz için diyerek çıktığımız bu uzun maratonda tüm mahallelimizin, dostlarımızın, büyüklerimizin ve değerli genç kardeşlerimizin desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109