BBP Genel Başkan Yardımcısı Keser, Elazığ’da

Elazığ teşkilatıyla bir araya gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, Elazığ’dan ve Elazığlılardan övgü ile bahsetti.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Keser, Elazığ’da

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, Elazığ’a geldi.

Partilileriyle buluşan ve teşkilatının performansının değerlendiren Keser, partisinin yeni stratejilerini teşkilatıyla paylaştıklarını söyledi.

KESER: ELAZIĞ’A GELDİĞİM ZAMAN BEN MEMLEKETİME GELMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM

Keser, “Parti siyasetiyle ilgili bazı stratejiler belirledik. Onunla ilgili de siyasi parti çalışmaları yapmak için geldim. Öncelikle bütün Elazığlı hemşehrilerimi saygılarımla selamlıyorum. 12 tane ilin performansını ölçmek, illerin puanlarını vermek ve güçlü olan, güçsüz olan veyahut kurulmamış illerle ilgili rapor hazırlamak üzere Ankara’dan Sivas, Erzincan, Ardahan, Erzurum, Bingöl, Tunceli ve neticede de şu anda da Elazığ’dayım. Elazığ benim Kayseri Bünyanlı’yım ama beni çoğu herkes Elazığlı bilir. Elazığlı bilinmesinin sebebi de ben Elazığ Lisesi’nde son sınıfı okudum ve Elazığ Lisesi mezunuyum. Aynı zamanda da Elazığlıar’ın eniştesiyim ben. Keban’dan evliyim. Onun için Elazığ’a geldiğim zaman ben memleketime gelmiş gibi hissediyorum. Hiçbir yabancılık çekmiyorum. Hep dostlarım, eski arkadaşlarım veyahut eski arkadaşlarımızın çocukları, kardeşleri hep böyle yakınlık duyduğum insanlar. Karşıma çıkıyorlar. Gayet muhabbetli, güzel sohbetli toplantılarımız oluyor. Çok da memnunum Elazığ’a geldiğimden dolayı” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Muhsin Başkan
Muhsin Başkan - 2 yıl Önce

Muhsin Yazıcıoğlunun mirası üzerine oturn sizler, suikastın üzerine güçlü bir biçimde ne den gitmiyorsunuz. Katllerini bulmadan gülümsemeyin bile..

SIRADAKİ HABER