Belediye Ekiplerinden Sonbahar Temizliği  

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler park ve bahçelerde sonbahar temizliğine başladı.

Belediye Ekiplerinden Sonbahar Temizliği  

Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında ekipler, yaprak üfleme makinesi kullanarak hem zamandan kazanıyor hem de işleri kolaylaşıyor.

Elazığ’da sonbahar doğal güzellikleri ile insanları mest ederken, temizlik ekipleri için yoğun emek ve mesai başladı. Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında belediye ekipleri park ve bahçelerde temizlik yapıyor.  Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri zamandan kazanarak kısa sürede daha çok alanı temizleyebilmek için teknolojik aletler kullanıyor. Yaprak üfleme makinesi ile bir araya toplanan sonbahar yaprakları ekipler tarafından çöp kutularına konularak kaldırılıyor.

Yapılan bu işlem sayesinde ekipler, hem zamandan tasarruf yapıyor hem de daha fazla alanları temizliyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Toprak
Toprak - 1 yıl Önce

Yahu bırakın biraz yerde kalsın yapraklar. Sonbaharın güzelliği o dökülen yapraklar. Biz rahatsız değiliz dökülen yapraklardan.

ali
ali - 1 yıl Önce

Bu gübre olarak değerlendirilemez mi?

Rıfat ILGAZ
Rıfat ILGAZ - 1 yıl Önce

Ellerinize sağlık.

Serkan
Serkan - 1 yıl Önce

Ya ara sokaklar özellikle yeni mahalle Berk sokak yer altı elektrik kablosu çekildi 2 aydır defalarca beyaz masayı aradık adamlar sözde parke taşı döşüyorlar biri alçak biri yüksek kontrol yok Allah rahmetini gönderdi bizi tozdan pislikten kurtardı

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109