Beydalı Köyü Camisi Milletvekili Erol Tarafından Tadilat Ettirildi

Beydalı Köyü’ndeki cami tadilattan ettirildi. Camiyle ilgili açıklama yapan köy muhtarı Gülizar Demirpolat desteklerinden dolayı CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a teşekkür etti.

Beydalı Köyü Camisi Milletvekili Erol Tarafından Tadilat Ettirildi

Zamanla tahrip olan Harput Mahallesi’ne bağlı Beydalı Köyü’ndeki cami Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından tadilat ettirildi. Milletvekili Gürsel Erol tarafından caminin içerisi ve dış cephesi yenilendi.

Yenilenen camiyle ilgili açıklama yapan Beydalı Köyü Muhtarı Gülizar Demirpolat köy camimizin bakım ve onarımı bitmiştir. Bu konuda bize yardımcı olan Sayın Milletvekilimiz Gürsel Erol beye çok teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Şahsım ve köyüm adına teşekkür ederim” dedi.

DEMİRPOLAT: ALLAH RAZI OLSUN

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat ise caminin yenilenmesinde emeği geçen Milletvekili Gürsel Erol’a teşekkür ederek “Başta Elazığ Milletvekili sayın Gürsel Erol beye çok teşekkür ederiz. Buranın tadilatını üstlendi. Hayır sahibi oldu. Allah kendisinden razı olsun. İyi ki varsınız. Caminin dış kaplaması ve caminin içini elden geçirdi. Allah razı olsun. Bu işe gönül vermiş hizmetkar eşim Gülizar Hanıma da teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mustafa Ç.
Mustafa Ç. - 3 yıl Önce

Bazı arkadaşlar o kadar iki yüzlü olmuşlar ki akp yerine chp yazıyor diye ağzına geleni saydırıyorlar. iki yüzlülük ayrı bir şey. Biri işi abartmış ermeni yanında demiş. Nasıl müslümanlar olduk nasıl insanlar olduk ülkece hala şaşıyorum.

Engin
Engin @Mustafa Ç. - 3 yıl Önce

Mustafa bey hem dediğiniz gibi yapıyorlar hemde bunu müslümanlıkta var bu diyerek kendilerini savunuyorlar.gerçekten absürt komedi gibi.müslümanlığın neresinde bu kindarlık var ?? memleketin geldiği nokta ortada.bu duruma bunlar getirdi.bakın ortada iyi niyetle yapılan bir iş var bu işe gelip böyle yorumlar yapılıyorsa burada bir kin var nefret var. bunlarn gözü dönmüş.chp Allah birdir dese yine aynı şeyi yaparlar.bunların beyinleri yıkanmış.

Kaya
Kaya - 3 yıl Önce

Helal olsun Gürsel başkanımıza...

Savaş
Savaş - 3 yıl Önce

GÜRSEL EROL (ADAM ).

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Muhtar uzun süredi yoktu yine piyasaya çıktı. Allah bize yardım etsin.

Özcan
Özcan - 3 yıl Önce

Sayın vekilim Allah hayırlarınızı kabul etsin,iyiki varsınız rabbim sizi korusun.

Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

Gürsel Erol un yaptığı hizmet inşAllah diğer vekillerimizede örnek olur.Sagolun Gürsel Erol

Azerbaijan 23
Azerbaijan 23 - 3 yıl Önce

ELAZIĞ İLE İLGİLENEN TEK VEKİLİMİZ GÜRSEL EROLA SEVGİLER SAYGILAR İYİKİ VARSINIZ SAYIN VEKİLİM...

Emo 23
Emo 23 - 3 yıl Önce

Yaw bu Harput muhtarının hanımı da mı muhtar. VAllahi iyi yere tükan açmışlar...


SIRADAKİ HABER

banner137