Bin Kişiyi İstihdam Edecek Firma Elazığ’da Fabrika Kuruyor

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün girişimleri neticesinde Berrak Tekstil firması Elazığ’a yatırım yapma kararı aldı. Fabrika tamamlandığında ise bin kişilik istihdam sağlayacak.

Bin Kişiyi İstihdam Edecek Firma Elazığ’da Fabrika Kuruyor

Elazığ’da bir tekstil firması daha kuruluyor.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün girişim ve görüşmeleri neticesinde önceden Elazığ’da 100 kişiyi istihdam eden Berrak Tekstil firması Elazığ’da yeni bir yatırım kararı aldı.

Berrak Tekstil firması için Elazığ OSB’de 9 bin metrekare kapalı alanı olan bir arsa tahsisi gerçekleştirildi.

Fabrika tamamlandığında ise Elazığ’da bin kişiye istihdam sağlayacak.

ÖZTÜRK: BU YATIRIMIN İLİMİZE VE SANAYİCİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİM

Elazığ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk yaptığı açıklamada, “Uzun süredir yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde daha önceden OSB’ye getirilerek kiralık bir fabrikada 100 kişi çalıştıran Ülkemizin önemli iç giyim firmalarından Berrak Tekstil’e içinde 9 bin m2 kapalı alanı olan bir arsa tahsis edilmiş olup firma burada bin kişilik istihdam sağlayacaktır. Bu yatırımın İlimize ve sanayicilerimize hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 ay Önce

Memleketime yatırım olarak helalinden bir çivi çakana , bir kişi dahi isdihdam edene minnettarım. Sebep olanlara şükranlarımı sunarım.

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 2 ay Önce

4 gündür bulunduğumuz yerde su gelmiyor yetkilileri arıyoruz cevap vermiyor her yere su geliyor çatal çeşme tokiye su yok kimse ilgilenmiyor

...
... - 2 ay Önce

Hele bakin istihdam milletvekiline kac kontenjan vermişler. İşe alımlarda eli olmasa o fabrikanin işi rast gitmez

Palulu
Palulu - 2 ay Önce

He baba tekstil kuruyorsunuz ise alıyorsunuz asgari ücretin altında köle gibi çalıştırıyorsunuz ondan sonra da yok bak herkes iş sahibi oldu utanın biraz kuldan utanın kuldan utanmiyorsaniz Allah'tan utanın Allah'tan korkun

Amele
Amele - 2 ay Önce

Tesvik adi altunda iskur uzerinden amele alip,isverenin servetine servet katilan sistemin ta kendisidir

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109