Bordo-Beyazlı Kulübün İçinde Bulunduğu Sıkıntılar Konuşuldu

Tetiş Yapı Elazığspor’da, Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, akşam saatlerinde AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve ETSO Başkanı Asilhan Arslan ile bir araya geldi.

Bordo-Beyazlı Kulübün İçinde Bulunduğu Sıkıntılar Konuşuldu

Sezon başından buyana maddi anlamda oldukça sıkıntılı günler geçiren ve teknik heyet ile futbolculara prim dışında ödeme yapamayan Elazığspor’da, destek arayışları devam ediyor.

Saat 18.00’de Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda başlayan zirveye Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın yanı sıra Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve Asbaşkan Murat Yerlikaya katıldı.

Tetiş Yapı Elazığspor için büyük önem arz eden toplantıda, Elazığspor’un gerek içerisinde bulunduğu sıkıntılı süreç, gerekse de FIFA’da devam eden dosyalar için oluşturulması gereken kaynaklar ve kulübe kısa vadede sağlanması ivedilikle gerekli olan maddi desteğin masaya yatırıldığı öğrenildi.

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in toplantıda alınacak olan kararları ve bu süreçten sonra izleyeceği yol haritası ile ilgili ilerleyen günlerde kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Şükrü
Şükrü - 5 yıl Önce

Belediye Başkanı ve diğer 3 vekil nerede?

SIRADAKİ HABER