"Bugünün Bilimi Yarının Teknolojisi" Projesi 10 Bin Dolar Hibe Aldı

Elazığ Şehit Nadir İpek Ortaokulu Müdürü Reşat Cengiz’in yazdığı "Bugünün Bilimi Yarının Teknolojisi " adlı proje Avustralya Büyükelçiliği 10 Bin Dolar hibe almaya hak kazandı.

"Bugünün Bilimi Yarının Teknolojisi" Projesi 10 Bin Dolar Hibe Aldı

Elazığ Şehit Nadir İpek Ortaokulu Müdürü Reşat Cengiz tarafından yazılan "Bugünün Bilimi Yarının Teknolojisi " adlı proje Avustralya Büyükelçiliği Doğrudan Yardım Programı tarafından 10 Bin Dolar hibe almaya hak kazandı.

Bu proje ile okulun bilişim sınıfına 15 adet bilgisayar ve 3D yazıcı alınacağını dile getiren Reşat Cengiz, okullarının dezavantajlı bölge olan Hicret Mahallesinde bulunduğunu iyi mahallelerde bulunan okullar ile aynı teknolojik altyapıya sahip hatta daha iyi koşullarda öğrencilerin eğitim almaları için çabaladıklarını dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Zülfü Zülüf
Zülfü Zülüf - 2 yıl Önce

Bu vekil Müdür yeni yerleşim yerlerine okul işini ne yaptı. Okul ihtiyaçlarrını Şu MHP il Başkanı Semihe bildirsin Semih Elazığ da okul ihtiyacı olmadığını biliyor varsa ihtiyaç Semih anında kaç taneyse yapar başkalarına gerek bırakmaz

Mhp
Mhp @Zülfü Zülüf - 2 yıl Önce

Semih Işıkver kendisini vekilliğe hazırlıyor ama gelecek seçimde hüsrana uğrar ve se çekip gider. Sermayenin yerleştirdiği adamlar hep böyledir...Mhp Elazığ için 4 senedir giç bişey demiyor mağduriyetleri söylemiyor. Niye oy versin ki insanlar niyeeee

Bazıları
Bazıları @Zülfü Zülüf - 2 yıl Önce

Söylemde üstüne yoktur, vatanseverlik onların tekelndedir. Ama icraata geldimi çoğunu göremezsiniz...birileride çıkıp eylemde ben şunu yaptım desinler

.
. @Zülfü Zülüf - 2 yıl Önce

Söyleselerdi Avustralya Büyükelçiliği ne de gerek kalmazdı.

Semih ışık vere eksik okulların listesini acil ver
Semih ışık vere eksik okulların listesini acil ver - 2 yıl Önce

Mhp il başkanı semih ışıkver elazığda istanbul büyükşehir belediyesi başkanın ekrem imamoğlunun yapacağı 60 trilyonluk için ve ankara izmir bb nin de aynı şekilde yapma sözü verdiği okullar için yapmasınlar istemiyoruz Allah razı olsun demeyeceğiz demiş. elazığda okul ihtiyacı yok demiş gerekirse yapılır demiş.. bir sürü okul eksiği var götürün verin eksik okulların listesini yapsın yapmıyorsa da ortaya atmasın gelecek hizmetlere engel olmasın bir işe yaradıkları yok bari yapana engel olmasınlar..

Gaflett
Gaflett @Semih ışık vere eksik okulların listesini acil ve - 2 yıl Önce

Geçen seçim az kalsın bu mhp lilerin süslü laflarına kanıp mhp ye oy verecektim elazığ özelinde söylüyorum bunlar memleket düşmanı hizmet düşmanı elazığda yollar o kadar daraltılıyor bir gün gıkları çıkmadı bu kötülüğü bu şehre yapmayın etmeyin demediler. sular kesik bir gün gıkları çıkmadı, tokiler dar bir ton sorun var bir gün gıkları çıkmadı, ama elazığa bir hizmet gelecek 150-200 trilyonluk yapılmaması için her şeyi yapıyorlar.. önce külliye şimdi okullarda yapıyorlar.. ya bide seçimi kazansalar kim bilir ne zararlar vereceklerdi bu şehire..

Elazığlıyı kimse temsl edemez
Elazığlıyı kimse temsl edemez @Semih ışık vere eksik okulların listesini acil ve - 2 yıl Önce

Semih Bey de dahil hiç kimse elazığ adına söz söyleyemez, temsl edemez...

Bunların alayı yalan dolan
Bunların alayı yalan dolan @Semih ışık vere eksik okulların listesini acil ve - 2 yıl Önce

Vatan millet sakarya edebiyatı yaparlar bu semih gibiler, ama koltukları için menfaatleri için hemen memleketi satarlar gelecek hizmeti engellemeye çalışırlar kensileri de bir çivi çakmazlar.. 60 trilyonluk hizmeti engellemeye çalışıyorsan en aznından 5-10 trilyonluk yatırım yap denilince de ortadan tüyüyor.. bedava para girecek şehre ee bide yaptıkları okullar düz okullar değil çok kapsamlı tam teşekkülü okullar…

NK
NK - 2 yıl Önce

Poz vermede müdürün üstüne yok. Para ve poz verme varsa hemen müdür ortaya çıkıyor. Bir gün de harabe olan inşaat halindeki okullara bekleriz. Gelemez çünkü tepki alacağını biliyor.


SIRADAKİ HABER