Çatalçeşme Konutlarının Anahtar Teslim Tarihi Belli Oldu

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin arından yapımına başlanılan ve kuraları çekilen Çatalçeşme üçüncü ve beşinci etap konutlarının anahtar teslim programı belli oldu.

Çatalçeşme Konutlarının Anahtar Teslim Tarihi Belli Oldu

24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde meydana gelen yıkıcı depremin ardından yapılmaya başlanılan Çatalçeşme Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarının anahtar teslim tarihleri belli oldu.

Çatalçeşme üçüncü ve beşinci etap konutlarından hak sahibi olan vatandaşlar 10 Haziran 2021 – 26 Temmuz 2021 tarihleri arasında Çatalçeşme 3. Etapta B7 blokta ve 5. Etap Şantiye Ofisindeki teslim listesindeki tarihlere göre teslimleri yapılacak.

Konutlarını 45 günlük sürede teslim almayanların 7269 sayılı Kanunun 3177 sayılı kanunla değişik 40. maddesine göre yasal olarak hak sahiplikleri iptal edileceği bildirildi.

İŞTE İSİM İSİM KONUTLARIN TESLİM TARİHİ

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 21:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 2 yıl Önce

Evet çekelim şu satılık ve kiralık ev fiyatlarını geriye.hadi bakam çekmeyen kalmasın vira vira vira.yeter yaptığınız zalimlik ve fırsatçılık.hadi bakam

AFAD'a
AFAD'a - 2 yıl Önce

Hele şükürrrrrr.İşte bu.Geç oldu ama güç olmasın.Birde açıklama yapılması lazım.Mesela anahtar teslim anında bazıları 1100, bazıları 1500, bazıları da 2100 ₺. para alınıyormuş? Bu neyin parasıdır,adı nedir,neyin karşılığıdır ve de anahtar teslimi anında ödeme şart mı? Bu sorulara cevap olacak şekilde açık izahat yapılmalıdır.Hayirli olsun,sağlıkla oturulsun, ALLAH CC başka afetlerden muhafaza buyursun,devletimizde varolsun.

umutsuz
umutsuz - 2 yıl Önce

abdullahpaşa 2 etap noldu bu bilmeceyi bilen varmı

Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 2 yıl Önce

ALLAH aşkına helen millet ile dalga geçer gibi ev teslim ediliyor 1.etap 3. etap 5.etap hayırdır toto mu oynuyoruz. vermeyin sizde kealsın . Bir işide derli toplu yapın. bir yetkili çıksın açıklasın millet de rahat etsin herkes birşey söylüyor. ceviz kadar aklımız var onuda almayın.

SIRADAKİ HABER