“Çaylar Bizden, Notlar Sizden”

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Fırat Üniversitesi genç ofiste final sınavları döneminde olan öğrencilere çay ve tatlı ikram etti.

“Çaylar Bizden, Notlar Sizden”

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Fırat Üniversitesi Genç Ofiste final sınavları döneminde olan öğrencilere çay ve tatlı ikram edip 'Çaylar Bizden Notlar Sizden' diyerek öğrencilere sınavlarında başarılar diledi..

Gerçekleşen etkinlikte öğrencilerin kısa bir sürede olsa sınavlardan uzaklaşıp motivasyonlarının artması ve sınav stresinden uzaklaşabilmeleri için küçük bir müzikal etkinlik gerçekleştirildi.

Öğrencilere çay ve tatlı ikramında bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, öğrencileri hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını kaydetti.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Vekil olmak isteyen spor müdürü
Vekil olmak isteyen spor müdürü - 1 yıl Önce

Elazığ da hiç bir kurum müdürü bunun kadar reklam peşinde değil. Sedat Peker’in dediği gibi kim temiz toplum diyorsa bilin ki o kişi toplumu kirletiyordur. Bu arkadaş da haberlere çok çıkarak çok iş yaptığını sanıyor ama çay içmeyi meziyet biliyor ve bunu da utanmadan haber yapıyor. Yazık bide bu haliyle vekillik ve başkanlık Peşinde efendi.

Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Spor müdürü Sedat Acar’ın emrinde şube Müdürüyken kuyusunu kazdı. Vekil vekil gezdi bunu görevden alın beni il müdürü yapın diye. Sedat’ın kuyusunu kazdı yetmedi sonra namazında niyazında Süphi’nin kuyusunu kazdı

Yazık bu şehre
Yazık bu şehre - 1 yıl Önce

Koskaca bir kurum müdürü çay içmeyi haber ve iş sanıyor

Erdemli insan
Erdemli insan - 1 yıl Önce

Makamdaki spor müdürüne bak. Ey çalışanlar Güce paraya makama boyun eğmeyin.Allaha boyun eğin.Menfaatin icin haksızlığa zulme adaletsizliğe sessiz kalırsan bir gün gelir şerefini de kaybedersin.Gerçek makam sahibi Allahtır.

Bunun derdi hiç çekilmiyor?
Bunun derdi hiç çekilmiyor? - 1 yıl Önce

Bu spor müdürü her gün ne içiyor? Çay içmediği belli ? Neyin kafasında sahi!

Millet ekmek bulamıyor
Millet ekmek bulamıyor - 1 yıl Önce

Millet zamlardan sonra evine ekmek götüremiyor spor müdürü de eğlence ve çay peşinde keyif de senin gakgo

Tarafsız Vatandaş
Tarafsız Vatandaş - 1 yıl Önce

Yorumlara bakıyorum da hepsi tek ağızdan çıkmış gibi, belli ki Spor Müdürünü sevmeyen ondan hoşlanmayan biri yazıyor. gerçi boşuna dememişler Meyve veren ağaç taşlanır diye. Gençlik ve Spor İl Müdürünün başarısını görmek isteyenler son dönemde Sportif alanda yapılan tesislere baksın Sportif Faaliyetlere baksın adam gayet güzel çalışıyor.

Seveni olmayan insan
Seveni olmayan insan - 1 yıl Önce

Yorumlara beğeniler ve beğenmeyenlere bakın ve dikkat edin bu kuyucu arkadaşı bu şehir de seven bir hak sahibi Yok.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109