"Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası" Başlatıldı

Elazığ’da Adalet Bakanlığı himayesinde, "Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası" başlatıldı. Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karaşit, hayata geçirilen kampanyanın önemli bir çalışma olduğunu söyledi.

"Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası" Başlatıldı

Elazığ’da Adalet Bakanlığı himayesinde, "Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri için Kitap Bağış Kampanyası" başlatıldı.

Programa Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karaşit, Elazığ Barosu Başkanı Av. Melih Efe, İl Emniyet Müdürü Celal Sel,  ilgili kurum müdürleri ve Ceza İnfaz Kurumu personeli katıldı.

KARAŞİT: ‘KİTAP İYİLEŞTİRİR’ SLOGANIYLA BİR KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI DÜZENLENMİŞTİR

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karaşit, “Adalet Bakanlığı’mızca Ceza İnfaz Kurumlarımızda kalan hükümlü ve tutukluların kendilerini geliştirmeleri, zamanlarını en faydalı, en verimli şekilde geçirmeleri amacıyla Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri oluşturulmuştur ve oluşturulmaya devam edilmektedir. Bu kurum kütüphaneleri için bakanlığımız tarafından bu sene ‘kitap iyileştirir’ sloganıyla bir kitap bağış kampanyası düzenlenmiştir. Bu kampanya; bugün saat 14.00 itibariyle tüm ülke genelinde başlatılmış olup 15 Şubat 2023’e kadar bu bağış kampanyamız devam edecektsir. Bizde bu kapsamda Elazığ Adliye’mizde içinde bulunduğumuz bu alanda ve Elysium Alışveriş Merkezi’nde kitap bağış stantları oluşturduk. Ben bu kitap bağış kampanyasının hayırlara vesile olmasını, faydalı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109