CHP 37 Yıldır Görev Yapan Keban İlçe Başkanı Bibar'ı Görevden Aldı

CHP, Keban İlçe Başkanı Seyfettin Bibar Elazığ İl Başkanlığının 10 Kasım 2021 Tarihli görevden alma yazılı tebliği ile görevden alındı.

CHP 37 Yıldır Görev Yapan Keban İlçe Başkanı Bibar'ı Görevden Aldı

Bibar, CHP Keban İlçe Başkanlığını görevini 36 yaşından beri 37 yıldır yürütüyordu.

CHP Keban İlçe Başkanı Seyfettin Bibar yaptığı açıklamada :

1984 yılından SODEP, Daha sonra SHP Birleşmesiyle 37 yıldır CHP Keban İlçe  Parti Başkanlığını yürütmekteydim.

En zor şartlar ben bu partiyi hiç kimseden tek kuruş para almadan  kira bedelleri dahil hep üzerimden yük olarak ödemişimdir. Son bana haksız bir uygulama oldu.

Bu uygulamada Elazığ'ın olağanüstü İl Başkanlık seçimine gitmesi  bu seçimde mevcut il Başkanını desteklemedim karşı tarafa oy vermemden dolayı haksız yere Elazığ  İl Başkanlığı ve  Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından görevden aldılar.

Beni haksız yere aldıkları için Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a ve Elazığ  İl Teşkilatına hakkımı helal etmiyorum.

Bundan sonra gereken Siyasi çalışmalarımı ona göre değerlendireceğim. Hepinize teşekkür ederim. Saygılarımla " diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Olay çok basit
Olay çok basit - 2 yıl Önce

Adam 37 yıldır ilçe başkanı chp 5-10 oy alıyor . Değişmekte çok geç kalmışlar kağıt üstünde başkanlık yapıyormuş kendi ailesi bile chp ye oy vermiyordur. Bu seçim chp iddalı giriyor koşturacak oy getirecek mücadele edecek koşturacak kendi karizması ile partiye 100-200 oy getirecek birinin başkan olması gerekiyor.. 37 yıl ilçe başkanı olmasının tek sebebi chp nin elazığda iddasız olması yoksa hiçbir parti kimseyi bu kadar süre ilçe başkanı tutmaz en çok değiştiren de ak partidir. Bu gerçek ortada iken akp nikli kişinin gelip bu konudan vurmaya çalışması abes ve saçma …

Sultan
Sultan - 2 yıl Önce

Üzülme amca chp den solcuda olsan farketmiyor.resminden iyi biri oldugun belli.insanoglu hep nankör.
Saglikla kal.

Dayının yaptığını bir ak partili yapsaydı
Dayının yaptığını bir ak partili yapsaydı @Sultan - 2 yıl Önce

Sayının yaptığını bir ak partili ilçe başkanı yapsaydı çoktan soluğu nerede aldığını veya hain veya hdp li veya davaya ihanet ile suçlanıp başına gelmedik kalmazdı.. burda eleştiren insanlar 20-30 milyona yakın oy almış belediye başkanları görevden alınınca gıkı çıkmamış insanlar. Kadir topbaş , mlih gökçek vb…. Bizim ülkede genel bir hastalık var muhalefete vurmak kolay ya vurmak sövmek hakaret etmek eleştirmek kolay yiyiyorsa her yanlışa yanlış deyin.. ama nerde iktidarı eleştirmek tehlikeli silivri soğuk ama muhalefeti eleştirmek havalı eleştirin bakalım.. türkiyenin en özgürlükçü partisi chp her ilde rekabetli seçim olur.. 20 yıldır ak parti var bir kere bile seçimli kongre yaptıkları yoktur başkan olacak kişi ankaradan belli olur burda yalandan bir seçim olur.. vekil listeleri bile bu şekilde ankaradan belli oluyor..bunları eleştirmeyeceksiniz muhalefete vurmak kolay ya vurun bakalım vurun…

Akp
Akp - 2 yıl Önce

Amca bunlar böyle halsiyetsiz insanlar otokrat hepsi İnşaAllah başa gelmezler

adnan
adnan @Akp - 2 yıl Önce

el-aziz nickli birilerinin hedefi de chp değil hedefi Cumhuriyet ve Atatürk.bak savunduğun adamın şu haberde yaptığı yoruma bak.bu ahlak yoksunu adamı mı savunuyorsun?:

https://www.elazigsonhaber.com/gundem/chp-37-yildir-gorev-yapan-keban-ilce-baskani-bibar-i-gorevden-h91598.html

Sıfır
Sıfır @Akp - 2 yıl Önce

AKP adlı trolcük büyük bir erdem ve ahlakla yine yorum yapıyor, vatandaşı coşturuyor. Böylesi güzel ve halsiyetli bir insanın topluma daha fazla örnek olması gerekli. Teşekkürler trolcük, teşekkürler güzel insan.

Bu arada, El-aziz adlı beyefendi, "Siyasal İslam" bir tabir, ideolojidir. Kavramları daha iyi algılayabilmeniz gerekli. O zaman daha tatlı olabilirsiniz. Teşekkürler.

erdem
erdem @Akp - 2 yıl Önce

adam "islam" demiyor islamcı diyor.sizdeki bu cüret n erden geliyor ne sanıyorsunuz kendinizi böyle saldırıya geçiyorsunuz?bu akp adlı trol günlerden beridir burada ona buna saldırıyor birde haysiyetten bahsediyor.bu durumda bakınız ahlak nedir diye sormak kadar normal ne olabilir??

erdem
erdem @Akp - 2 yıl Önce

adam fikrini falan söylememiş günlerden beridir burada ikiyüzlü ve ahlaksızca yorum yapıyor.haysiyetten otokrattan bahsediyor önce ideolojik olarak fanatikliğini yaptığı partiye baksın.sanki savunduğu partide istifa diye bir mekanizma var,sanki demokrasi varmış gibi konuşuyor.kendisi her chp ve gürsel erol haberinde var. siyasal islamcı da bu tiplerin ideolojisi..siyasal islam islamı kullanmak,siyasete dini bulaştırmak anlamına geliyor.bunların ahlaklı olmadığını vurgulamış arkadaş.kimsenin islama saldırdığı yok önce anla algıla soınra konuş.

El-aziz
El-aziz @Akp - 2 yıl Önce

B. Nikli mikrop islamı niye katıyorsun. Adam fikrini söylemiş. Demek oluyorki hedefiniz Recep Tayyip Erdoğan değil hedefiniz Islâm düşmanlığı.

B.
B. @Akp - 2 yıl Önce

Bakınız: İki yüzlülük nedir? Ahlak nedir? -
Bakınız: Siyasal İslamcı ahlakı

- 2 yıl Önce

Gel AK Parti'ye amca bu kadar üzülme biz seni bagrimiza basarız yoldaş oluruz

Namı değer ben jilet
Namı değer ben jilet - 2 yıl Önce

Şimdi herkese Bir yorum yapsın diye bekledim resimdeki Seyfettin amcayi yakinen tanırım Elazığ da CHP nin aktif hale gelmesinde emeği büyük ve saygı duyulacak bir insan saçma sapan yorumlar yapmayın Elazığ milletvekili Gürsel Erol'da kol kola yanyana fotoğraflarım var Seyfettin amcaylada resimdeki insan hayatı boyunca Elazığ da CHP için mücadele verdi Gürsel Erol sen önce iktidarı eleştirecegine Seyfettin bibar in göreve iadesi iste bu adam hep cebinden CHP partisi için. Para harcayıp seçim çalışması yaptı Gürsel Erol'da yapsın hadi partiye gelen paraya dokunmadan Gürsel Erol hakkaniyet li ol Atatürk ilkelerini göz önünde bulundurarak karar ver. Oradan buradan gücü yeten yetene yapmiyalim


SIRADAKİ HABER

banner137