banner83

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı Elazığ’a Geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı Malatya’da bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı Elazığ’a Geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı Malatya’da bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’u Elazığ Havalimanında CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İl Başkanı Zeki Kaplan ve partilileri karşıladı.

SALICI: SEKİZİNCİ BÖLGE TOPLANTIMIZI YAPACAĞIZ

Elazığ havalimanında açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Yarın Malatya’da bölge toplantımız var. Civar illerden gelecek arkadaşlarımız, önceki dönemde görev yapmış milletvekillerimiz, belediye başkanlılarımız, il başkanlarımız, ve hali hazırda görevde olan arkadaşlarımızla bölge toplantılarımızın sekizincisini yapacağız Malatya’da. Dolayısıyla bugün Elazığ’a geldik, buradan Malatya’ya geçeceğiz. Bölge toplantımızı Malatya’da gerçekleştireceğiz. Gelme amacımız bu” ifadelerini kullandı.

EROL: MALATYA’DAKİ TOPLANTIYA KATILDIKTAN SONRA TEKRAR ELAZIĞ’A DÖNECEĞİZ

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da, “Sayın genel başkan yardımcım yarın Malatya’daki bölge toplantısı ile ilgili bugün ulaşım nedeniyle Elazığ’a indi. Buradan Malatya’ya geçecek. Akşam Malatya’da konakladıktan sonra yarın Malatya’da bölge toplantısı yapılacak. Yarın ki gündemi bugünden açıklamamak için çok detaylı bir açıklama yapmadı. İl başkanlarımızın, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın bulunduğu ortamda gündemle ilgili genel bir değerlendirme yapacaklar. Bizde Malatya’daki toplantıya katıldıktan sonra tekrar Elazığ’a döneceğiz. Hafta sonu Pazar günü Elazığ’da etkinliklerimiz olacak” şeklinde konuştu.

KAPLAN: KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan da, “Bugün tarihi bir gün yaşıyoruz. Uzun süreden beri genel merkez genel başkan yardımcıları düzeyinde ilimize ilk kez Oğuz Bey geldiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Kendileri ile beraber yardımcıları da geldiler. Vekilimiz ile beraber bugün buradayız. Yarın Malatya’da bir toplantımız olacak. Bölge toplantıları. O nedenle Elazığ’a geldikleri için bizi de onurlandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: SITKI TAŞEL

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 20:52
banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7