CHP İl Başkanı Av. Duran Gençlerle Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran başkanlığında hayata geçirilen Gençlik Günü’nün ilk programında gençlerle bir araya gelindi.

CHP İl Başkanı Av. Duran Gençlerle Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran özellikle il dışından şehrimize okumaya gelen üniversite öğrencilerinin talep, şikayet ve önerilerini dinlemek için düzenlenen Gençlik Günü programında üniversite öğrencileriyle buluştu.

İl başkanlığı binasında gerçekleştirilen etkinlikte gençlerden gelen sorunlar ve çözüm önerileri dinlendi.

DURAN: CUMHURİYETİMİZİN GELECEĞİ OLAN GENÇLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Gençlerin gelecek adına önemli olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran "Bugün il başkanlığımızda Gençlik Günü programında özellikle il dışından şehrimize okumaya gelen üniversite öğrencilerinin talep, şikayet ve önerilerini dinlemek için bir araya geldik. Gençler bizim her şeyimiz, cumhuriyetimizin geleceği olan gençlerimizi önemsiyoruz. Gençlerimizin düşüncelerini, sorunlarını geleceğe dair fikirlerini önemsediğimiz gibi onlarla yalnızca geleceği değil aynı zamanda bugünün de planlarını yapıyoruz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 1 yıl Önce

Gençler hiç bişey yapmayalım, oturalım yerimizden para kazanalım mantalitesin deler yav he he

Gakgoş
Gakgoş @elazığlı - 1 yıl Önce

Bu dediğini akp ve mhp yapıyor. Elazığ'ın ne olduğu ortada ispata gerek yok son 20 yıldır da CHP yönetmiyor

Zlf
Zlf - 1 yıl Önce

Yapılan toplantı inşAllah gençler içinde elazığın bekası içinde iyi olur herkesin 1 oyu var neticede sayın çağlar duranda bu durumda potansiyel yükseltmek ve gençliğin artık elazığ da sadece belli bir kesime hitap etmediginin çabasıdır bu ayrım yapmaksızın çalışan bir il başkanı olduğu için teşekkür ediyorum

Elâzığ 23
Elâzığ 23 - 1 yıl Önce

Yahu üniversite öğrencileri diyorsun halen fevziçakmak yıldızbağları mahallesinden gençler ile ilk oturumu yapıyorsunuz anlamadım gitti zaten bunlar sizin partinizin üye olmayipta çalışanı kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109