CHP İl Başkanı Duran Su Taşkınında Evleri Zarar Gören Aileleri Ziyaret Etti

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran Yazıkonak Belediye başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte sağanak yağış nedeniyle Organize Sanayi Bölgesinden taşan su Yazıkonak Beldesi’nde bulunan aileleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP İl Başkanı Duran Su Taşkınında Evleri Zarar Gören Aileleri Ziyaret Etti

Elazığ’da birkaç gündür devam sağanak yağış nedeniyle Organize Sanayi Bölgesinden taşan kanalizasyon suları Yazıkonak Beldesi’nde bulunan 6 eve maddi hasar verdi.

Zarar gören evler kullanılamaz hale geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran ve Yazıkonak Belediye başkanı Hatif Çadırcı, yağıştan dolayı evleri hasar gören aileleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

DURAN: 6 AİLEMİZİN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

CHP İl Başkanı Duran ziyarette yaptığı konuşmada, “İlimizde birkaç gündür devam sağanak yağış nedeniyle Yazıkonak beldesi sınırlarında bulunan Organize Sanayi Bölgesinden taşan kanalizasyon suları ve yetersiz alt yapı sonucu  Yazıkonak Beldesi’nde bulunan 6 eve maddi hasar verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığı olarak belde sakinlerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yaşanan olayı yakından takip ediyoruz 6 ailemizin mağdur olmaması için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Semih Bey
Semih Bey - 1 yıl Önce

Semih Bey sizide mağdurların yanında görmek istiyoruz. Semih Bey bu şekilde olmaz.Çalışmıyorsunuz.

Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Spor il müdürleri Sedat Acar ve Suphi Döner’in kuyusunu şube müdürüyken kazan Kuyucu Samet Eren hakkında neden haber Yok? Aşk olsun !

suphi boş adamın teki
suphi boş adamın teki @Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

suphi gelmiş geçmiş en boş adamdır herhalde türkiye tarihinde. nasıl o adamı o koltuğa getirdiler nasıl bir torpili var ki oraya gelebildi asıl ona şaşırmak lazım.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109