CHP İL TEŞKİLATINDAN, EĞİTİM ÇAĞRISI

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Pazartesi günü pandemi nedeniyle kısıtlı başlayacak eğitim-öğretim dönemi ile ilgili açıklamada bulundu.

CHP İL TEŞKİLATINDAN, EĞİTİM ÇAĞRISI

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, CHP Genel Merkezi'nin eğitim alanındaki çözüm önerilerini açıkladı.

KAPLAN: EĞİTİM SİSTEMİMİZ PANDEMİ KOŞULLARINDA TAMAMEN FELÇ OLMUŞTUR

Başkan Kaplan, “Pandemi döneminde eğitimin sorunlarını çözmeye talibiz. Ülkemiz ağır bir pandemi sürecinden geçmektedir. Bu süreçte tüm alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da büyük sorunlar yaşanmaktadır. 18 yıllık AKP döneminde günü birlik politikalarla bilimsel, rasyonel, eşit koşullarla ulaşılabilir olan eğitim sistemimiz pandemi koşullarında tamamen felç olmuştur” dedi.

KAPLAN: ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞINI BELİRTMEK İSTİYORUZ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı 14 maddeyi tekrar hatırlatan İl Başkanı Kaplan, “Salgında eğitim sürecine ilişkin sayın genel başkanımızın bu hafta açıkladığı 14 maddelik çağrımızı yineliyoruz. Milli Eğitim Bakanına gerekli mali kaynak sağlanarak ivedili olarak 57 bin 340 destek ihtiyacı giderilmelidir. Gerektiğinde bazı köy okulları açılmalıdır. Hazine ve Maliye Bakanlığı kaynak sorunu kaşıyorsa, bunu yapamayacağını söylüyorsa CHP’li Büyükşehir Belediye başkanı bu yatırıma ellerini taşın altına koyacağını belirtmek istiyoruz” diye kaydetti.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
gakgo
gakgo - 3 yıl Önce

boş lafla olmaz. muhalefet kendine göre doğruyu işaret eder. varsa planın programın söyle iktidar yapsın "ben söyledim yaptı" diye propaganda yap üzümünü sen yersin çöpünü iktidar. yani teorin uygulamada sorun yaratsa "iktidar yapamadı" diye yine propaganda yapabilirsin

kerem
kerem @gakgo - 3 yıl Önce

birader sen iyi misin? sen hiç iyi olup olmadığını düşündün mü?CHP genel başkanı geçen gün 14 maddelik bildiri yayınladı. iktidara bunları yapmalısınız dedi. yapmayacaksanız biz yapmaya talibiz diyor. CHP Elazığ iş başkanı da tekrar bunu hatırlatıyor,biz talibiz yapmaya talibiz diyor. sen ise kalkmışsın "varsa planın programın söyle iktidar yapsın, 'ben söyledim yaptı' diye propaganda yap. üzümünü sen yersin çöpünü iktidar" şeklinde yorum yapmışsın..ben de sana şimdiye dek defalarca iktidara öneride bulunan bir muhalefet var.hiçbirini yapmadı.hepsini reddetti.hal böyleyken halen nasıl kalkıp "iktidara söyle o yapsın" diyebiliyorsun diyorum. kalkmışsın muhalafet ne yapar diyorsun bu sefer de.git işine bak tamam.

gakgo
gakgo @gakgo - 3 yıl Önce

muhalefet ne işe yarar? hiç düşündün mü

kerem
kerem @gakgo - 3 yıl Önce

cahil cahil konuşan sensin. o ki öyle olduğunu biliyorsun, niye o zaman "iktidara söyle yapsın" diyorsun?

gakgo
gakgo @gakgo - 3 yıl Önce

keremcim cahil cahil konuşma.. belliki bu işlere yabancısın muhalaefetin önerdiğini iktidar zaten reddedip daha sonra gündeme getirerek kendine mal etmeye çalışacak. sen ne bekliyodun ki?? iktidar yapıp "muhalefet yaptırdı" mı diyecek? elbette kendi propagandasını yapacak kardeşim. satranç gibi herkes kendi şahını sağlama almaya çalışır. öğren bunları önce bilgin olsun sonra fikrini açıkla..

kerem
kerem @gakgo - 3 yıl Önce

hıhı çok haklısın.zaten daha önce iktidara söylediği her şeyi iktidar yaptığı için bunu da söylemesi gerekirdi.doğru diyosun.Chpnin ve diğer muhalefet partilerinin mecliste öneri teklif kanun neyse artık verdikleri her şeyi reddeden de yine kendileriydi zaten.şaka gibisiniz vAllahi

Bilal
Bilal - 3 yıl Önce

Zeki! Gerçekten sen iyi misin?Bir il başkanı eğitim sorunlarını çözecek.Nerede görülmüş.Sonra Gürsel bey dururken sana da ne oluyor.Lutfen dikkatli olalım.

mehmet
mehmet @Bilal - 3 yıl Önce

Allah razı olsun iyi yerden vurdun güldürdün dostu:)

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109