Çiçek: “Valimiz Dr. Toraman’a depremle ilgili yaptığı doğru açıklamalardan dolayı teşekkür ederiz”

MHP Eski İl Başkanı Raif Çiçek,  Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’a deprem ile ilgili doğru açıklama yaptığı için teşekkür etti.

Çiçek: “Valimiz Dr. Toraman’a depremle ilgili yaptığı doğru açıklamalardan dolayı teşekkür ederiz”

Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Raif Çiçek Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’a, 24 Ocak 2022 yılında Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından Elazığ’da yapılan çalışmaları doğru aktardığı için teşekkür etti.

ÇİÇEK: “TÜM YETKİLİ KİŞİLERİN ACİLEN BİR AÇIKLAMA YAPMALARI ELZEMDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Raif Çiçek yaptığı açıklamada, “Vatandaş ile kucaklaşan, onların dertlerine derman olan, ilimizin meseleleri ile ilgilenen, mütevazi, çalışkan, dürüst devlet adamı saygıdeğer valimiz Dr. Ömer Toraman beyin deprem ile ilgili yaptığı doğru açıklamalardan dolayı kendisine teşekkür ederiz, Allah razı olsun der, ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine minnettarız. Siyasi mülahazalar ile yalan yanlış söylemler ile vatandaşı devlete karşı soğutmak isteyen kişilere karşı, açıklamayı yapması gereken siyasilerin detaylı, gerçekçi olarak vatandaşları aydınlatmaları ülkemiz milletimiz adına faydalı olacağından tüm yetkili kişilerin acilen bir açıklama yapmaları elzemdir. Herkese en içten sevgi ve saygılarımı sunar, Rabbim bizleri dünyanın makam ve mevkisi için haktan ve doğruluktan ayırmasın.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109