Çiftçiler Test Sürüşü Yaptı, Ürünler Hakkında Bilgi Aldı

Massey Ferguson ile Aslantepe Traktör Bayiliği öncülüğünde, “Tarla Günleri” programı düzenlendi. Program kapsamında çiftçiler son model donanımlı traktörlerle test sürüşü gerçekleştirdi.

Çiftçiler Test Sürüşü Yaptı, Ürünler Hakkında Bilgi Aldı

Massey Ferguson, Aslantepe traktör bayiliği öncülüğünde ürünlerini tanıtmak ve daha fazla çiftçiye ulaşmak için düzenlediği geleneksel ‘MF Tarla Günleri’nin 5 ayağını Elazığ’da gerçekleştirdi.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde çiftçilerle bir araya gelen firma, Elazığ’a da gelerek yeni ve mevcut ürünlerinin tanıtımını yaptı.

 Programa yoğun ilgili gösteren çiftçiler, hem test sürüşü gerçekleştirdi.

Hem de traktörler hakkında bilgi sahibi oldular.

Tarla günlerinde çiftçilere sürpriz hediyelerde verildi.

“ÜRÜN GAMIMIZ 48 BEYGİRDEN BAŞLAYIP 405 BEYGİRE KADAR DEĞİŞİYOR”

Massey Ferguson ürün uzmanı Emrah Akbaş, ürünler hakkında bilgi vererek “ Türkiye ürün gamımız 48 beygirden başlayıp 405 beygire kadar değişen traktör modellerimiz var. Bu programda da biz tarla günlerinde de 6 tane örnek traktörümüz vardı. Bunlar 58 beygirden başlayıp 408 beygire kadar değişiyor. Her iki üç günde bir başka ilimizde olacağız. Her yıl mevsimde geziyoruz. Çiftçilerimiz de buraya geldiler. Videolarını izlediği internetten takip ettiği traktörlere de binme şansı buldular” ifadelerin yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7