Çitak, Çöken Yol İçin Yetkililere Seslendi

Misland kavşağında yol çökmesi nedeni ile bir araç mahsur kaldı. Olayın yaşandığı esnada o bölgeden geçen Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Elazığ İl Temsilcisi Murat Çitak, başka araçlarında kalmaması için yetkililere seslenerek bir an önce çözüm bulunmasını talep etti.

Çitak, Çöken Yol İçin Yetkililere Seslendi

Misland kavşağında yol çökmesi nedeni ile bir araç çöken yolu görmeyince aracı ile mahsur kaldı.

23 plakalı sürücünün aracı bulunduğu yerden polis ekiplerinin yardımı ile çıkarıldı.

Olayın yaşandığı esnada aracı ile o bölgeden geçen Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Elazığ İl Temsilcisi Murat Çitak başka araçlarında kalmaması için yetkililere seslenerek bir an önce çözüm bulunmasını talep etti.

ÇİTAK: BU KONUDA BELEDİYEDEN HIZLI BİR ÇÖZÜM BEKLİYORUZ

Murat Çitak, “Bu çukur bir süre önce oluşmuş ve buraya bir araç düşerek mahsur kalmıştı. Bende bunu tesadüfen gördüm. Çevik kuvvet polislerin getirdiği bir araçla mahsur kalan aracı çekip kurtardık. Şimdi de belediyenin daha ileriye bırakmış olduğu dubalar ile buraya tekrar bir aracın düşmemesi için önlem alacağız. Dubaları ve levhaları bırakacağız. Bu konuda belediyeden hızlı bir çözüm bekliyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakkoş
Gakkoş - 1 yıl Önce

Bu dernek ne bo......a yarar Elazığ son 6 ayda ölümlü trafik kazalarında bölgede birinci .Hani ne çalışma yaptınız, ne eğitimler verdiniz. Sırf meşhur olmak için reklâm yapıyorsunuz. Mikroplar .

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Düğünlere gitmekten sıra gelmemiştir. Çok görmeyin!

Yol daraltmaktan yol yapmaya zaman bulamamıştır
Yol daraltmaktan yol yapmaya zaman bulamamıştır - 1 yıl Önce

Elazığ belediyesi yolları daraltmaktan kaldırımlara bina yapmaktan yol yapmaya yol düzeltmeye zaman bulamıyor ki. Son 30-40 yılın en kötü belediye başkanı olabilir bu başkan . Yolları daraltmasa artık hizmet falan da istemiyoruz ama adam durmuyor her gün bir kaldırıma bina yaptırıyor... yazık bu şehre yazık bu şehrin çocuklarına....

Cezmi
Cezmi - 1 yıl Önce

Esnaf ziyaret edip , nikah dairelerinden resim paylaşmak dururken ne gereği var.

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

lanet olsun. böyle yol, böyle belediyecilik olmaz yaaaa.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109