Çocuklar, Yaz Tatilinde Elazığ Belediyesi Etkinlikleri İle Eğlenceyi Yaşadı

Sosyal belediyecilik hizmetlerini bütün hızıyla sürdüren Elazığ Belediyesi, Güneykent Mahallesi’nde gerçekleştirilen yaz şenlikleri kapsamında çocuklar için ücretsiz etkinlik düzenledi.

Çocuklar, Yaz Tatilinde Elazığ Belediyesi Etkinlikleri İle Eğlenceyi Yaşadı

Gönül belediyeciliği ilkesiyle hizmetlerine devam eden Elazığ Belediyesi, çocukların yaz aylarını keyifle geçirmelerini sağlamak adına etkinlikler gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda, Güneykent Mahallesi’nde çocuklar için ücretsiz olarak çeşitli aktiviteler yapıldı.

Yüzlerce minik ilk olarak, şişme oyun parkurundaki aktivitelerle eğlencenin tadını çıkarıp daha sonra da sinema keyfi ile eğlenceyi doyasıya yaşadı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür eden çocuklar, eğlenceli ve keyifli bir gün geçirdiklerini dile getirerek, oyun aletlerinde etkinlikler gerçekleştirmelerinin ardından sinema gösterilerini de beğendiklerini ifade etti.

“ELAZIĞ BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ, MAHALLE AYRIMI GÖZETMEKSİZİN ŞEHRİMİZİN HER KÖŞESİNE GÖTÜRMEYE DEVAM EDİYOR”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Hizmet ve eser belediyeciliği ilkesiyle aziz şehrimizdeki kıymetli hemşehrilerimiz için sosyal belediyecilik anlayışıyla yola devam eden Elazığ Belediyesi, geleceğimiz olan değerli çocuklarımızın yaz tatilini verimli bir şekilde geçirebilmeleri için etkinlikler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri organizasyonunun sonuncusu, Güneykent Mahallesi’nde yapıldı. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinlikte minik yavrularımız şişme oyun parkuru, çeşitli animasyonlar ve sinema gösterimi ile keyifli ve eğlenceli bir gün yaşadı. Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları başkanlığında Elazığ Belediyesi hizmetlerini, mahalle ayrımı gözetmeksizin şehrimizin her köşesine götürmeye devam ediyor” denildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2023, 18:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137