Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Elazığ’da 18 bin 868 konutu tamamlayacağız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde Elazığ depremine değinerek, “Elazığ'da 18 bin 868 konutun önemli bir kısmını bitirdik, kalanlarını da depremin yıl dönümüne kadar tamamlamış olacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Elazığ’da 18 bin 868 konutu tamamlayacağız”

AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi bugün Van Atatürk Şehir Stadyumu'nda gerçekleşti.

Kongreye katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İzmir’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından Van ve Elazığ depremine de değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da 24 Ocak tarihinde 6.8 şiddetinde meydana gelen depremle ilgili depremin yıl dönümüne kadar Elazığ’da 18 bine yakın konutun tamamlanacağını söyledi.

ERDOĞAN: DEPREMİN YIL DÖNÜMÜNE KADAR TAMAMLAMIŞ OLACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “24 Ocak’ta Elazığ’da yaşanan depremin ardından Malatya'da 5 bin 24 ve Elazığ'da 18 bin 868 konutun önemli bir kısmını bitirdik, kalanlarını da depremin yıl dönümüne kadar tamamlamış olacağız. İzmir'deki depremde evleri yıkılan vatandaşlarımıza da inşallah en kısa sürede yenilerini yapıp teslim edeceğiz. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Musab
Musab - 3 yıl Önce

İnşAllah Reis'imiz,Valla Çok yüksek kiraya dayanamıyorum,himmet buyurun şu Kira yardımı son taksitini de ödesinler.Bir an önce göçersek,ilk işimiz, Şükür secdesi.Allahüekber.

Esma apel
Esma apel - 3 yıl Önce

Amin amin

SIRADAKİ HABER

banner137