Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanından Yıldırım'a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Ahmet Minder, Elazığ’da teşkilatla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanından Yıldırım'a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Ahmet Minder, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ı ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığına gelerek Başkan Yıldırım ile bir araya gelen Minder, Elazığ teşkilatını yakından takip ettiğini, Başkan Yıldırım'ın da güzel ve anlamlı çalışmalara imza attığını söyledi.

Parti çalışmaları ve teşkilat yapısıyla ilgili Minder'e bilgiler verdiklerini kaydeden Yıldırım; "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Ahmet Minder beyi parti binamızda iş insanımız Veysel Demirci ile birlikte ağırladık. Ziyaretinden memnun olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bütün Müslümanlara sesleniyorum milli piyango bileti almayın, aldırmayın, satmayın biz Müslüman'ız bize yakışmaz çoluk çocuğunuzun rızkını bu tür Kuran'da lanetlenen pis işlere harcamayın. Ha piyango bileti aldınız ha kumar oynadınız aynıdır kendinize gelin ey Müslümanlar! Yılbaşı da kutlamayın küffarın yaptıklarını yaparsanız sizin küffarla bir farkınız olmaz. Onlar Ramazan, Kurban Bayramı kutlamıyor sizde kendinize gelin, Allah'ın ipine sımsıkı sarılın!..

ne alaka
ne alaka - 1 yıl Önce

ne kadar alakasız bir yorum.

Ayaz
Ayaz @ne alaka - 1 yıl Önce

Vakit kötü evlat yazan alakaya bakmamış tek bir kişi kurtarsam kardır diye bakmış benim hoşuma gitti.

SIRADAKİ HABER