Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Başkan Sabahattin Kaya’ya Ödül

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, hayata geçirdikleri projeler nedeniyle kendisini ödüle layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Başkan Sabahattin Kaya’ya Ödül

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, beldesi için hayata geçirdikleri projeler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından plakete layık görüldüğünü söyledi.

KAYA: BAŞARILI ÇALIŞMALARA VE İLKLERE İMZA ATTIK

Başkan Kaya açıklamasında, “Göreve geldiğimiz 30 Mart 2014 yılından bu yana yapmış olduğumuz hizmetlerin ve asli görevlerimizin yanı sıra sosyal anlamda da başarılı çalışmalara ve ilklere imza attık. Bu kapsamda Geleneksel hale getirdiğimiz festivallerden, plaj voleybolundan, futbol turnuvalarından, semt sahalarımızdan, sünnet şölenlerinden tutunda kütüphane binası ve Miller Kıraathanesine kadar birçok ses getiren ulusal platformda da beğeni ve takdir toplayan projelere imza attık. Hamdolsun bunlar hiçbir zaman karşılıksız kalmadı. Yaptığımız hizmet ve projeler şimdi de Cumhurbaşkanımızın dikkatlerini çekti. Bu nedenle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bizlere plaket sunmak suretiyle teşekkürlerini iletti. Bizleri bu günlere getiren kıymetli Akçakirazlılara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2021, 23:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 2 ay Önce

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, bu işin bir sektör haline geldiğini ifade edip "Bir dostun hatırına böyle bir şey yaptık" dedi. AKP'li Kaya, bu iş karşılığında belediyeye 100 bin TL değerinde ikinci el bir kamyon verildiğini söyledi. İnsan kaçakçılığı yaptığını kabul ettiler.Bu durum ortaya çıkınca soruşturma başlandığını söylendi sonuç yok bunu muhalefet partisi belediyesi yapsaydı şimdi görevden alınıp hapis cezası alırdı. Adalet kişiye özel işliyor.

Halil Pazarlama Kapınızda
Halil Pazarlama Kapınızda - 2 ay Önce

Şu da ulusal anlamda ses getirmişti: https://www.elazigsonhaber.com/gundem/akcakirazdan-almanyaya-gittiler-sadece-3-kisi-geri-dondu-h80866.html

emre
emre - 2 ay Önce

almanyaya adam kaçıran belediyelere ödül verilmiş.bunu chp yapsa ve chp ödül verse ne olurdu acaba?

HAKİKAT
HAKİKAT - 2 ay Önce

KAÇIR İNSANI KAP ÖDÜLÜ …YAP YOLSUZLUĞU YE YETİM HAKKINI KAP ÖDÜLÜ ..ONLAR KONUŞUR AKP YAPAR …HELAL OLSUN…TEBRİKLER …

Cio
Cio @HAKİKAT - 2 ay Önce

Kardeş Suç bunlarda değil bunlari seçende" kapısına kilit vurmayan hırsızi suçlamasin "

Ahir
Ahir - 2 ay Önce

Zaman

GAKGOM
GAKGOM - 2 ay Önce

HIRSUZ MÜCO ADAMLARINA ÖDÜL VERDİYOR..ELAZIĞI ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ,ÇALDI,ÇIRPTI MAHVETTİ…ŞİMDİ DE AKP DE YEREL YÖNETİMLERDE GÖREVLİ VE YANDAŞLARINA ÖDÜL DAĞTTIRIYOR UTANMAZ ARLANMAZ ADAMLAR .

Zaza
Zaza - 2 ay Önce

Zamanı gelince ahlarimiz cikacak

Mert kaya
Mert kaya - 2 ay Önce

Devletin imkanlarıyla insan kaçakçılığı yapanı ödüllerildiği tek ülkeyiz


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109