Demirbağ: Gezi Olaylarında Sesi Çıkanlar Şimdi Nerede

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “gezi olaylarında ağaçlar kesiliyor diye sesi çıkanlar şimdi nerede” dedi.

Demirbağ: Gezi Olaylarında Sesi Çıkanlar Şimdi Nerede

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ’ı 15 Temmuz Milli İdare Ocakları Genel Başkan Yardımcısı AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Sevinç, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkan Yardımcıları Heybet Öztekkeli, Tahsin Demirbağ, 15 Temmuz Milli İdare Ocakları Elazığ Kadın Kolları Başkanı Özgül Katılmış, Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Pekel ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

TOMAÇ, FELAKETLERDE HAYATINI KAYBEDENLERE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 15 Temmuz Milli İrade Ocakları İl Başkanı Tekin Tomaç, “Ülkemizde meydana gelen yangın ve sel felaketleri ve Balıkesir’de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

DEMİRBAĞ: GEZİ OLAYLARINDA SESİ ÇIKANLAR ŞİMDİ NEREDE

Orman yangınlarına değinen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da, “Bütün milletimize başsağlığı diliyorum bu orman yangınlarında canını kaybedenlerden dolayı. Gerçekten büyük bir sıkıntı yaşadık. Artık tamamen sönme aşamasına geldi. Orada son yağmurlarla birlikte. Fakat burada tabi hepimizin dikkatini çeken üzüldüğümüz nokta gezi olaylarında 13-15 ağaç için o da yer değiştirme Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle yerleri değişti yapılan o alt geçit ve düzenlemeden dolayı. Bütün sivil toplum örgütleri, siyasiler sokaklara döküldüler. Panzerler taşlandı, tomalar yakıldı, kırıldı, döküldü, dükkanlar yağma edildi. Bütün ülke genelinde adeta bir kaos çıkarıldı. Ülkeyi bir kaosa sürüklemeye çalıştılar. Ama burada yangının son zamanlarında yangının PKK’nın bir kolunun, şehir örgütlenmesinin yangını üstlenmesinden sonra dikkat ettim ben hiçbir sivil toplum örgütü, çevre örgütü ben bunlara çevre örgütü demiyorum da ‘çevre şirketleri’ hiç birinin bir tepkisi olmadı. Hiç biri bunu kınamadı. Bu çok manidar. Eğer çevreyse amaç, eğer ağaçsa amaç yeşili korumaksa amaç o zaman her halükarda tepki gösterelim. Bunu bir örgütte yaptığı zaman hele ki milyonlarca ağacı heba etti, evler, yerleşim merkezleri, mahalleler, köyler yandı. Bu kadar büyük çaplı bir yangını belki ilk defa Türkiye’de yaşıyoruz. Buna sessiz kaldılar. Muhalefette lafı evirip, çevirip ‘yok hava kurumundan uçaklar olmamış, yeterince hava kurumu güçlendirilmemiş, uçaklar kullanılmamış’ Kılıçdaroğlu gidiyor bir gün diyor ki ‘ben gittim uçakların hiç biri kullanılmıyor’ bir sonraki gün ki açıklamasında diyor ki ‘hava kurumunun uçakları kullanılmadı, sağlam hizmet verecek uçaklar’ Tayyip Bey’de Cumhurbaşkanımız da haklı olarak diyor ki ‘bunun her tarafı yalan’ zaten yatıyor, kalkıyor böyle yer değiştirdiği zaman, oturduğu zaman atıyor, ayağa kalktığında yalan söylüyor, yattığında, kalktığında her hareketinde bir yalan var. Millet İttifakı’nın paydaşlarının hepsinin zaten görevi bu” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 6 ay Önce

Ulan Zulfo yıllardır mağdur edebiyatı yapıp milleti keklediniz. Artık vatandaş gözünü açtı. Ülkede işsizlik, açlık, yoksulluk almış başını gitmiş. Sen hala gezi , feto oyunlarından ancak yancilarini kandirirsin. Tez zamanda gitmek üzere.

Itler istedi diye yigitler gitmez .
Itler istedi diye yigitler gitmez . @Bozo23 - 6 ay Önce

Göklerden gelen kararı sana kim bildirdi?

Zurna
Zurna - 6 ay Önce

Zülfü Bey ne yapsanız boş göklerden gelen bir karar vardır. Yolcu yolunda gerek

Zurnanın son deligi lafım sana
Zurnanın son deligi lafım sana @Zurna - 6 ay Önce

Biz Allahın o cümleyi Rabbimin istegi dışında hiç bir şey olamayacagına inanıp iman getirdigimizi bazııı beyinsizlere ve imansızlara anlatmak amacında kullanıyoruz siz ise kininize pisiliginize erdoğan düsmanlıgıniza kılıf olarak . Ama biz bu olaydada gene diyoruz ki boş konuşmayın Rabbim kimi nasip etmiş ise o olur siz ne derseniz deyin ne kadar ortalıkta tamam gidecekler diye boş zırlarsanız zırlayın iftira atıp karalamaya çaliàirsanız çalışın bunun kararı gene nasip eden mevlama aittir

Göbügü Böyük Tavlacı Zilfo
Göbügü Böyük Tavlacı Zilfo @Zurna - 6 ay Önce

Zilfo işine gücüne bak etlik tavuk gibi olmuşsun. Bir elazığlı olarak senden tiksiniyorum. İşe yaramaz adam. Bırak bu milletin yakasını. Sen vekil değil. Ahırcı olacaktın ahırcı... Vekillik neyine.

23
23 @Zurna - 6 ay Önce

"Göklerden gelen karar" argümanını kullanan siz AKPliler zaten. Size kim bildirdi "itler istedi diye yigitler gitmez" kullanıcı adlı kişi?

Itler istedi diye yigitler gitmez .
Itler istedi diye yigitler gitmez . @Zurna - 6 ay Önce

Göklerden gelen kararı sana kim bildirdi?

Kral 23
Kral 23 - 6 ay Önce

Zülfüye inanamyın inanan aptladır zülfü köpeği gezi fetö akpnin oyunu işsizlik.berbat ekonomi ortada halen köpek gibi havlama it ülke bitti trobil israf rant dolsr 9 euro 10 avrupda dolar 2 ülkenin anansıni siktiniz halen konuşun

Zürükkkkkk
Zürükkkkkk - 6 ay Önce

Akp oy vermiş bırı olarak artık yemıyoruzzzzzzz az kaldı milyonlar sandığı beklıyorrrr

Beytullah
Beytullah - 6 ay Önce

Akp den ricam birdaha bu adamı Elazığdan aday yapmayın, kimi yaparsanız yapın ama bu zülfüyü artık görmek istemiyoruz.Elazığa ne kadar gelmişse eli boş gelmiş, Elazığa çaktığı tek bir çivi bile yok. Yeter artık herkes bıkmış

Sayın vekilim
Sayın vekilim - 6 ay Önce

Elazığ'ın sorunlarının çözümüne odaklansak daha iyi olur diye düşünüyorum. Genel siyaseti yerelde çok fqzla konuşmak bence ters teper. Deprem yaşamış şehrin çok büyük sorunları olur, evvelden de gelenlerle birleşince kronikleşmiş sorunlar olur. Sizden ricamız Elazığ' ın sorunlarını çözmeniz çözemiyorsanız, yapamıyor ve bazı yerleri aşamıyorsanız tavır koymanızdır. Bu devirler geçecek ve insanlar sohbetlerinde herkesi iyi ya da kötü anlamda değerlendirecekler, sizde iyilerden olmalısınız ..

İşe Yaramaz Zilfi Gtü Böyük
İşe Yaramaz Zilfi Gtü Böyük @Sayın vekilim - 6 ay Önce

Bu adamı haber yapmayın arkadaş ne bu mahalle muhtarı gibi. Bu şapşaldan bir halt olmaz.

Tavukçu Abuzer
Tavukçu Abuzer - 6 ay Önce

Kanal fırat reklam ajansı Büyük zülfü bey ile Gezilerimiz proğramı devam ediyor.

Nadir
Nadir - 6 ay Önce

Hele oturuşa bak sanki şehrin sahibi. Yav bırak şimdi ziyaretleri kapı kapı gezmeyi, Elazığa ne getirdin zülfü? Fabrika varmı? İş sahasi varmı? Elazığa katma değer yaratacak bir projen varmı? Bırak simdi kuru sıkı lafları zülfü. Elazığı öne çıkartacak bir fikrin varmı? Boş gelip boş geziyorsun. Elazığlılar homurdanıyor haberin olsun


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109