Depremde Hayatını Kaybeden Anneler İçin Dua Edildi

Şavak Der Kadın Kolları, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla depremde hayatını kaybeden anneler için Mevlid-i Şerif okuttu.

Depremde Hayatını Kaybeden Anneler İçin Dua Edildi

Şavak Der Kadın Kolları 24 Ocak Elazığ’da ve 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden anneler için mevlid-i şerif programı düzenledi.

ÖZBEY: ANNELERİN HAKLARI ÖDENMEZ

Tüm annelerin gününü kutlayan Şavak - Der Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özbey, “Tüm şehitlerimize ve 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için mevlit okutuyoruz. Öncelikle evlatlarını ellerini kınalayarak gönderip al bayraklı tabutla geri alan, annelikleri yarım kalmış annelerimizin ellerinden öpüyoruz. Onların hakları hiçbir zaman ödenmez. Biz Şavak Der Kadın Kolları ve anneler olarak tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor ve bundan sonra hiçbir annemizin evlat acısı yaşamamasını yüreklerinin yaşanmamasını diliyoruz. Buraya uzaktan ve yakından teşriflerinden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sesimin ulaştığı tüm annelerinde anneler gününü kutluyorum. Annelerin hakları ödenmez.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER