DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı Eylem Planları Tanıtım Programına Katıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi Elazığ İl Teşkilatı, partisinin 22 Başlıkta hazırladığı eylem planları tanıtım programına katıldı.

DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı Eylem Planları Tanıtım Programına Katıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi, Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla Ankara Atatürk Spor Salonunda, partisinin 22 Başlıkta hazırladığı eylem planları tanıtım programını gerçekleştirdi.

Programa DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı da katıldı.

KANGAL: TÜM KADROLARIMIZLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Program ile ilgili açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, yapılan programı başarılı bir şekilde gerçekleştirdiklerini ifade ederek çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Kangal, "Yaklaşık 3 yıl önce kurulan partimiz, kurulduğu günden itibaren soluksuz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalar içerisinde büyük bir öneme sahip olan ve şimdiye kadar hiçbir partinin henüz iktidara gelmeden önce yapmadığı kapsamlı eylem planları, yani ülkemizin gelişim reçetesi başarılı bir şekilde tamamlanmış ve bu salondaki tanıtım programı ile milletimizin huzurunda tüm ülkemize duyurulmuştur.  Eylem planlarımızın detayında sunmuş olduğumuz çözüm önerileri , sadece siyasi kadrolar tarafından değil, tüm kesimlerden temsilcilerin oluşturduğu geniş bir ekiple oluşturulmuş gerçekçi çözümlerdir. Bu kapsamda Deva Partisi olarak, kadrolarımızla ve çözümlerimizle yapılacak olan seçimlerde milletimizin huzuruna eksiksiz bir şekilde çıkacağız. Ülkemizin sorunlarını bildiğimiz gibi, çözümlerini de bildiğimizden, vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde toparlanma sürecine girip, hepimizin hayalindeki Türkiye'ye ulaşmak için tüm kadrolarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Kimse endişeye kapılmasın, özlemini duyduğumuz günler yakındır" dedi.

ÇANAKÇI: DEVA PARTİSİ HAZIR DEMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİK

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı, “Bugün bizim için çok önemli ve tarihi bir gün, kurulduğumuz günden beri farklı bir muhalefet anlayışı, farklı bir yaklaşım ortaya koyuyoruz. Siyaset tarzımız çözüm odaklı olmak sadece eleştirmek değil, aynı zamanda çözümlerimizi de ortaya koyuyoruz. Türkiye için projeler ve programlar oluşturuyoruz. Bugüne kadar 22 somut alanda net eylem planları ortaya koyduk. Bu gün 22 eylem planlarımızı toplu lansmanını yapacağız. Bu tabi Deva Partisi’nin farkını ortaya koyuyor. Cumhuriyet tarihinde böyle bir yaklaşım görülmemiş, siyasi partiler genellikle iktidara geldiklerinde programlarını ortaya koyuyorlar. Biz Deva Partisi olarak daha iktidara gelmeden ilk 90 günde, ilk 360 günde ne yapacağımızı madde madde ortaya koymuş durumdayız. Bugün bu hazırlıklarımızı tüm Türkiye’ye duyurmak ve Deva Partisi hazır demek için bir araya geldik" diye konuştu.

ŞAHİN: BUGÜN TÜRKİYE İÇİN TARİHİ BİR GÜN

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı İdris Şahin, “Bugün Türkiye için tarihi bir gün ilk defa siyasi bir parti seçimden önce seçmene ne taahhüt etiğini eylem planları ile açıklıyor. 22 eylem planı ile Türkiye de 85 milyonu kucaklayan 85 milyonun sorunlarını, sıkıntılarını nasıl, hangi yöntemle ve hangi kaynakla çözeceğine dair somut öneriler ile adım adım iktidara geliyoruz. Bugün Ankara'da yaşadığımız bu coşku Türkiye'deki Deva iktidarının bir müjdecisidir" dedi.

YILMAZ: İLK DEFA BİR SİYASİ PARTİ MUHALEFETTE İKEN İKTİDARA HAZIRLIK İÇİN BU KADAR GENİŞ KAPSAMLI HAZIRLIK YAPTI

DEVA Partisi Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, “İlk defa bir siyasi parti muhalefette iken iktidara hazırlık için bu kadar geniş kapsamlı hazırlık yaptı. Eylem planlarının hepsinin tek tek lasmanı yapıldı. Şuan toplu olarak hepsinin lansmanı yapılacak. Deva partisi seçimlere hazır, Deva Partisi olarak çok geniş çalışmalar yaptık. Tarım alanında, ekonomi alanında birçok alanda eylem planlarını tamamlamış ve seçime hazır bir partiyiz" dedi.

ŞAHİN: YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ HAZIRIZ

DEVA Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Şahin, “Bugün, hazırladığımız eylem planlarımızı 22 başlıkta toplu bir halde lansman toplantısı ile tüm Türkiye'ye tanıtmak için bu toplantıyı yaptık. Deva partisi seçime hazır, Türkiye'deki bütün sandık görevlilerimizi hazırladık, bunların büyük bir kısmının eğitimlerini tamamladık, yarın seçim olacakmış gibi hazırız" şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109