DEVA Partisi İl Teşkilatı Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ Kadın Çalışmaları Başkanlığı öncülüğünde DEVA Partisi İl Teşkilatı, Yazıkonak Beldesi’ni ziyaret etti.

DEVA Partisi İl Teşkilatı Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor.

Deva Partisi kadın Çalışmaları Başkanlığı Yazıkonak Beldesinde yaptıkları ziyarette halkın sorun ve taleplerini dinleyerek partilerinin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

YEŞİLGÜL ÇELİK: HANIMLARIN İLGİSİ BİZİ ÇOK MEMNUN ETMEKTEDİR

DEVA Partisi İl Kadın Çalışmaları Başkanı Nihan Yeşilgül Çelik ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "DEVA Partili kadınları olarak şehrimizin önemli yerleşimlerinden biri olan Yazıkonak beldesini ziyaret ettik. Bu ziyarette Kapı taramaları yaparak kadınlarımızla tanıştık,  kendilerini partimize destek olmaya ve üye olmaya davet ettik. Özellikle hanımların ilgisi bizi çok memnun etmektedir. Her geçen gün kadınlarımızın partimize teveccühünün artması bizleri daha da motive ediyor. Bugün bizi misafir eden Yazıkonak Kadın Çalışmaları başkanımız Esma Hanıma ve bizimle birlikte yol alan cesur, kararlı, davasına sahip çıkan yol arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki Siyaseti güzelleştirecek olan kadınlardır ve kadının yer aldığı her ortamda siyaset daha da değer kazanacaktır. Bu kapsamlı programımızda, Yazıkaonak vatandaşlarımızdan gördüğümüz yoğun ilgi ve misafirperverlik nedeniyle bir kez daha kendilerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109