DEVA Partisi, Küçük Sanayi Esnafının Taleplerini Dinledi

DEVA Partisi il teşkilatı küçük sanayi sitesi esnafı ile bir araya geldi.

DEVA Partisi, Küçük Sanayi Esnafının Taleplerini Dinledi

DEVA Partisi il teşkilatı küçük sanayi sitesi esnafı ile bir araya geldi.

Sanayi sitesindeki dükkânları tek tek ziyaret eden DEVA Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve partililer, iş yeri sahipleri ve çalışanların sorunlarını ile taleplerini dinledi.

İl Başkanı Mehmet Kangal, İl ve ilçe yöneticileriyle birlikte, küçük sanayicinin büyümesi ve ekonomik gelişme için Deva Partisi olarak planladıkları 10 kalkınma hamlesini anlatarak, çözüm önerilerini sundular.

Küçük Sanayi Sitesi'nin şehrin gelişimine ve ekonomisine katkı sağlayan önemli değerlerden birisi olduğunu ifade eden Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA ) Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, “Saha çalışmaları kapsamında ilimizin en önemli dinamiklerinden olan Küçük sanayi sitesindeki işletmeleri ziyaret ediyoruz. İşverenlerimizi, işçilerimizi dinliyor, çözüm önerilerimizi ve "Eylem Planlarımızı" anlatıyoruz. Vatandaşın, esnafın derdi büyük, liyakatli bir ekip ve çözüm bekliyorlar. Türkiye’nin derdinin devasının kısır siyasi tartışmalarda değil, çözüm odaklı siyaset anlayışında olduğunu biliyorlar. Sunduğumuz çözüm önerileri ve yetkin kadromuzla, ülkenin ihtiyacı olan siyaset anlayışını değiştirmeye talip olan partimize desteklerini esirgemeyen ve samimi olarak bizleri misafir eden Elazığ Küçük Sanayi Sitesindeki vatandaşlarımıza şahsım ve partimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137