Deva Partisi’nin Durağı Çatalçeşme Mahallesi Oldu

​​​​​​​Deva Partisi İl Teşkilatı Çataşçeşme Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Deva Partisi’nin Durağı Çatalçeşme Mahallesi Oldu

DEVA Partisi İl Teşkilatı seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve beraberindeki heyet Çatalçeşme Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Kangal, vatandaşların taleplerini dile getirerek sorunların çözümü noktasında yetkililere seslendi.

KANGAL: GEREKEN HUSUSLARI DİLE GETİRMEK İSTİYORUZ

İl Başkanı Av. Mehmet Kangal tarafından yapılan açıklamada, “Burada yaptığımız ziyarette tespit ettiğimiz ve mahalleli tarafından dile getirilen ve bir an önce tamamlanması gereken hususları dile getirmek istiyoruz. Öncelikle devletimiz tarafından gerçekten büyük bir hizmet sonucu toplu konutlar yapılmış, ancak beraberinde gözden kaçırılmaması gereken eksiklikler de vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilmiştir. Toplu konutlarda oturanları en çok rahatsız eden hususlardan biri,  doğalgaz faturalarının site yönetimleri tarafından gelişi güzel paylaştırılması. Dairelerde bulunması gereken ısı pay ölçerlerin çalışmıyor olması nedeni ile adaletsiz bir şekilde faturalandırma sistemi uygulanmakta. Kış bitmeden bu düzenlemenin hayata geçirilmesini istiyorlar. Bunun yanında gittikçe kalabalıklaşan mahallenin; sağlık ocağı, taziye yeri, ortak yaşam ve spor alanlarına ihtiyacı bulunmaktadır. Mahalle etrafına saçılmış olan yığınlar halindeki molozların bir an önce kaldırılması ve bu görüntü kirliliğine son verilmesi gerekmektedir. Ayrıca geçen seneden beri ısrarla talep etmelerine rağmen, açık bulunan mazgalların bir an önce kapatılmasını bekliyorlar. Çok sayıda olan bu açık mazgallar, gerek can güvenliği gerekse de mal emniyeti açısından acil tedbir alınması gereken bir konu. Olası bir kazaya sebebiyet verilmemesi için buradan bir kez daha yetkililere hatırlatmak istiyoruz. İhmale gelmeyecek olan bu konunun bir an önce halledilmesini, mahalleli adına talep ediyoruz” dedi.

Öte yandan DEVA Partisi kadın çalışmaları Başkanı Nihan Yeşilgül Çelik ve partili kadınlarda Çatalçeşme’de ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER