Dilek ve Petek Sitesi'nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz haftalarda kura çekimi yapılan Dilek ve Petek Sitesi’nin hak sahiplerine ne zaman teslim edileceği merak konusu olurken AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, konutların teslim tarihini açıkladı.

Dilek ve Petek Sitesi'nde Konutların Teslim Tarihi Açıklandı

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından yıkılan ve TOKİ tarafından yeniden yapılan Dilek ve Petek Sitesi tamamlanmış geçtiğimiz haftalarda da kura çekimi yapılmıştı.

179 dairenin bulunduğu Dilek ve Petek Sitesi sakinleri hem kura çekimi hem de konutlarının halen teslim edilmemesiyle ilgili sık sık açıklama yaparken merak edilen konutları teslim tarihi belli oldu.

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret etti.

CUMARTESİ GÜNÜ TESLİMAT BAŞLAYACAK

Ziyaret sonucunda açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Dilek ve Petek sitelerinde ev teslimatlarına Cumartesi Gününden itibaren başlanacak” açıklamalarında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 01:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burçin Toprak
Burçin Toprak - 1 yıl Önce

Acaba sorsak mı son kararları mı diye ?

Adalet
Adalet - 1 yıl Önce

Çevre ve şehircilik müdürlüğü bizzat kendim görüştüm bu cuma anahtar teslimi dedi. Anlaşılan milletin olmayan vekilleri 1 gün daha erteletmiş

Burçin Toprak
Burçin Toprak @Adalet - 1 yıl Önce

Merhaba kesin bilgi mi

Kazım
Kazım - 1 yıl Önce

Başlanacak ne demek arkadaş,sanki aylarca sürecek gibi bir imaj oluşturuyorsunuz.C.tesi gelin alın denir,biter.

?
? - 1 yıl Önce

Daha uzatılması yani yazık insanlara verin anahtarları koş geldi

Adalet
Adalet - 1 yıl Önce

Burçin hanım evet kesin bilgi Elazığ çevre ve şehircilik müdüründen duyum değil bizzat müdür beyden duyulan cuma günü anahtar teslim

Burçin Toprak
Burçin Toprak @Adalet - 1 yıl Önce

Teşekkürler

Ali Haydar
Ali Haydar - 1 yıl Önce

Aslında şovcu gerol un haberi yok herhalde,buradan duyuralım hemen çözer.

Halim Seçkin
Halim Seçkin - 1 yıl Önce

Metin Bulut ve Şahin Şerifoğlu hep birlikte Elazığ amatöre. Haftalardır insanlar bağırıyor bu iş bir ziyaretlik iş ise niye gitmediniz. Yoksa yine hazıra mı kondunuz.

Samet
Samet @Halim Seçkin - 1 yıl Önce

Gitmişler işte Ziyarete gitmeyenleri eleştirin,

Bozo23
Bozo23 - 1 yıl Önce

Cumartesi demişler ama hangi cumartesi olduğunu yazmamışlar. Siz yinede çok inanmayın bu geni, kanı bozuklara. İnşAllah herkes istediği yerden dairesini alirda insanlar bir nebze mutlu olurlar.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109