Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç’a Önemli Görev

Elazığ depremi sürecinde başarılı çalışmalara imza atan Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Türkiye Afet ve Acil Durum Kurulu’nda çalışmak üzere görevlendirildi.

Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç’a Önemli Görev

Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi, Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Türkiye Afet ve Acil Durum Kurulu’nda görevlendirildi.

Doç. Dr. Alyamaç Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Afet ve Acil Durum Kurulu’nda görevlendirilen 15 uzman akademisyen arasında yer aldı.

Hemşehrimiz Alyamaç, Elazığ depremi süresi boyunca binaların incelenmesi ve hasar tespitleri konusunda önemli rol oynayarak başarılı çalışmalara imza atmıştı.

Medya Grubumuz olarak hemşehrimiz Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr Kürşat Esat Alyamaç’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 20:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Korhan
Korhan - 3 yıl Önce

Bırakın bu reklamı.Memuru reklam yapmak da nedir.Cok ayıp.

gakgo
gakgo @Korhan - 3 yıl Önce

başka anlamları var bunların, bilenler bilir

23
23 - 3 yıl Önce

ALLAH hayırlı etsin hocam bu orta hasarlılarıda ağıra çeksinler bize hak sahipliği çıktı ancak güçlendirme yapılacak dediler bizlere ev versinler çünkü evlerimizde oturamiyoruz bu konuda yardımcı olun

Okan
Okan - 3 yıl Önce

Depremde başarılı çalışma dediğiniz nedir,bı izah edin.Enkazdan adam mı kurtardı, yıkım çalışması mi yapıyor,hayrına bina mi yaptı dağıttı.Güldürmeyin insanı.

Elazizli
Elazizli - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner137