Doğukent Mahalle Muhtarı Coşkun, Mahalledeki Çalışmalarını Paylaştı

Elektrik altyapı çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammed Coşkun, iki farklı noktada bulunan 4 – 6 yaş Kur’an Kursunun kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Doğukent Mahalle Muhtarı Coşkun, Mahalledeki Çalışmalarını Paylaştı

Doğukent Mahalle muhtarı Muhammed Coşkun mahalledeki çalışmaları paylaştı.

COŞKUN: “BÜTÜN SOKAKLARIMIZI İNTERNET SIKINTISINDAN KURTARMIŞ OLACAĞIZ”

Elektrik altyapı çalışmalarının devam ettiğini aktaran Muhtar Coşkun, fiber altyapı ile de mahalle genelindeki internet sıkıntısının sona ereceğini ifade ederek, “Doğukent Mahallemizde fiber altyapı ile mahalle genelindeki internette sıkıntı var. Ben bunu her programda dile getiriyorum. Bunu yatırım programına aldılar. O şekilde problemler çözümleniyor. Bu bağlamda Doğukent’te alt yapı çalışmalarını gerçekleştirdi. Doğukent’in sadece dublex bölümü kaldı. Kısa bir sürede TEDAŞ ile görüşüp o kısmı da önümüzdeki yılın programına aldırmayı düşünüyoruz. Doğukent’imizin ciddi bir problemi de internet ile alakalı. Pandemiden sonra internetin kıymetini biraz daha anladık. Canlı yayın programları, canlı dersler ile internetin kıymetini anladık. Bizimde Doğuket’in bi kesiminde internet ile alakalı ciddi bir problem var. Müteahhit çalışıyor, fiber alt yapı çekiliyor, Doğuket’in büyük bir kısmı yapıldı. Bütün sokaklarımızı internet sıkıntısından kurtarmış olacağız.” dedi.

COŞKUN: “DOĞUKENT’İMİZE YAKIŞIR KURAN KURSLARI VE TAZİYE EVLERİ OLDU”

Muhtar Coşkun, mahallede inşa edilen iki Kur’an kursu çalışmalarının sürdüğünü belirterek emeği geçenlere teşekkür ederek, “Doğukent’imizinde 4-6 yaş Kur’an Kursu inşamız devam ediyor. Mehmet Emin Canpolat Camii 4-6 yaş Kur’an Kursu ve bayan taziye evi ile Selimiye Camisi 4-6 yaş Kur’an Kursu ve bayan taziye evi açılışını yapacağız. Bunlarında son aşamasına geldik. Ben buradan Mehmet Emin Canpolat Camii’mizin hem de Selimiye Camimizin kuran kurslarına gerekli yardımı sağlayan hayır severlerime sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Doğukent’imize yakışır kuran kursları ve taziye evleri oldu.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137