Dr. Emrah Özden, CHP İl Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı

Dr. Emrah Özden CHP il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Dr. Emrah Özden, CHP İl Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Teşkilatı 25 Eylülde olağanüstü kongreye gidecek.

ÖZDEN: ADAYLIĞIMI AÇIKLIYORUM

Bu kapsamda Dr. Emrah Özden, “İnsanların diline, dinine, rengine, ırkına ve siyasi görüşüne bakılmaksızın her şekilde düşünceye saygılı, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun çıktığı hak, hukuk ve adalet yolunda tüm vatandaşlarımızı kucaklayan, insanların seçme ve seçilme hakkına hipotek koymayan, çoğulcu ve üst düzey demokraside çözüm odaklı bir anlayışla Cumhuriyet Halk Partisi’nin il başkanlığı adaylığımı sizlerin ve kamuoyunun huzurunda açıklıyorum.  Çok değerli gençler; en çok da sizlerin çalınan hayallerinizi geri vermek için adayım. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin sorunlarınızı üniversite sıralarından gelen bir ağabeyiniz olarak çok iyi biliyorum” ifadelerini kullandı.

DOĞDU: KENDİSİNE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİYORUM

CHP İl Başkanı Yavuz Doğdu, “Bugün  burada 25 Eylül’de yapılacak olan olağanüstü kongremizde Emrah Hocamız adaylığını açıklayacak. Onun için buradayız. Kendisine hayırlı uğurlu olsun diyorum, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet Ali
Mehmet Ali - 2 yıl Önce

Bu memleket senin hekimliğinide genel başkanının adamlığınıda teröre verdiği desteği de çok iyi biliyor sen hiç merak etme.

- 2 yıl Önce

Aynen TERÖRİSTİ BİLE DESTEKLEYEN AYRIM YAPMAYAN Bİ GENEL BASKANİNİZ VAR BARİ DEYİNKİ BİZ NAMAZ KİLAN KURAN OKUYAN ALLAH DİYEN HARİC HER TOPLUMU SEVEN BİR GAFCİNİN PESİNE TAKİLMİSİZ

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109